يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : سه شنبه 4 تير 1398
کد 77847

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

تلاش جهت استقرار کنسولگری عراق در اسلامشهر برای صدور روادید زائران اربعین

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: در تلاش هستیم تا دفتری از کنسولگری عراق جهت سهولت در صدور روادید برای زائران اربعین حسینی ساکن جنوب غرب استان تهران در اسلامشهر مستقر شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در نخستین جلسه ستاد پشتیبانی از راه پیمایی عظیم اربعین حسینی اسلامشهر سخن می گفت افزود: در شرایطی که همه دشمنان دین اسلام با هجمه‌های گوناگون اعتقادات مردم، علی الخصوص جوانان ما را نشانه گرفته اند، برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی با تشکیلات مدون و با برنامه و پرشور یک ضرورت به شمار میرود.
وی با بیان اینکه مسئولان ادارات و ارگانها و همه مردم خدمت به زائرین اربعین حسینی را با نیت خالصانه و دلی انجام می دهند تصریح کرد: سال گذشته توفیقات چشمگیری نصیب ستاد اربعین شهرستان اسلامشهر شد و این از توجه خاص حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است.
مرسلپور همچنین خواستار تبلیغات گسترده در سطح شهرستان از طریق ائمه جمعه، امور مساجد، فضای مجازی، سازمان تبلیغات اسلامی، اصحاب رسانه و....جهت حضور هرچه بیشتر مردم اسلامشهر در راهپیمایی اربعین حسینی 98 شد.
پیگیری وام قرض الحسنه جهت سفر اربعین زائرین، جمع آوری کمکهای اختیاری مردمی و ادارات از طریق شماره حساب اعلامی ستاد اربعین شهرستان، هماهنگی آموزش و پرورش با ستاد شهرستان در راستای سفر دانش آموزان دوره متوسطه با رعایت کلیه معیارهای قانونی، مشخص نمودن محل اسکان زائرین اسلامشهر در کربلا و نجف و راه اندازی کانال اربعین 98 توسط روابط عمومی فرمانداری در فضای مجازی از جمله مصوبات جلسه ستاد اربعین حسینی اسلامشهر بود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 4 تير 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 48
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر