تاریخ : دوشنبه 3 تير 1398
کد 77692

به مناسبت روز ملی اصناف انجام شد: رونمایی از اپلیکیشن اتاق اصناف شهرستان توسط فرماندار پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی ، فرماندار شهرستان پردیس در همایش روز ملی اصناف که با حضور جمعی از کسبه و صنوف شهرستان در پارک فناوری پردیس برگزار شد، از اپلیکیشن اصناف شهرستان رونمایی کرد.

فرماندار پردیس در سخنانی پس از رونمایی از این اپلیکیشن، نقش اصناف در پیروزی انقلاب، تاثیر گذاری بازار و هشت سال دفاع مقدس را بسیار پررنگ دانست و گفت: اصناف در تاریخ فعالیت های اقتصادی کشور دارای سابقه درخشانی هستند و امروزه نقش مستقیم اقتصاد در زندگی مردم بر کسی پوشیده نیست و در شرایط فعلی نقش اصناف نه تنها سازنده بلکه تعیین کننده است.
 
این مقام مسئول افزود: دغدغه بزرگ ما در این شهرستان اشتغال و در کنار آن موضوعات اجتماعی است زیرا امروز به عینه می بینیم وقتی برخی افراد در تنگدستی قرار می گیرند اعتقاد آنها به سمت نابودی می رود و معاندین و استکبار جهانی نیز برای تحقق اهدافشان به بازار طمع بسته اند و لازم است همه مردم، فعالان اقتصادی و اصناف در این زمینه ورود پیدا کرده و همراه و همدل باشند.
 
فرماندار پردیس با اشاره به روند پیچیده ایجاد یک واحد تولیدی و صنعتی تصریح کرد: برای ایجاد یک شغل زحمت بسیار زیادی کشیده می شود و با توجه به استقرار صنایع از دیرباز در منطقه، باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرده و آنرا ساماندهی و حمایت کرد.
 
رضایی افزود: امروز بطور رسمی اعلام شده که در جنگ اقتصادی هستیم و بنا نیست معجزه ای اتفاق افتاده و یا فقط با دعا از این دوران سخت عبور کنیم، جنگ اقتصادی دوام زیادی نخواهد داشت و با رجوع به خویشتن و شروع تغییرات مثبت از درون خود، با سربلندی از این مقطع زمانی عبور خواهیم کرد.
 
عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس در ادامه برقراری ارتباط نزدیک و واقعی در سطح شهرستان با همه اقشار و گروه ها را لازم خواند وخاطر نشان ساخت: لازم است کرامت انسانی افراد مختلفی که این منطقه به زندگی خواهند پرداخت حفظ شود و برای اشتغال و وضعیت زندگی آنها برنامه وجود داشته و طبق آن پیش رفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس در بخش دیگری از سخنان خود افزود: برخی از افراد منافعشان در بی قانونی و هرج و مرج است و ما موظف هستیم از این گونه رفتارها به شدت جلوگیری کنیم و کسانی که بی ضابطه و خارج از چهارچوب قانون به فعالیت مشغول هستند را به سرعت شناسنامه دار و قانونمند کرده تا رفتار و برخورد ما مانع معیشت و در آمد آنها نشود و دلخوری پیش نیاید.
 
فرماندار پردیس رعایت قانون را در برخورد با نابسامانی حوزه های مختلف امری ضروری خواند و در پایان رویه فرمانداری در برخورد با نابسامانی، بی قانونی و رفتارهای خارج از عرف و اخلاق به خصوص از طرف دستگاه های اجرایی را در مرحله اول پیشگیری و سپس کمک و در نهایت برخورد قاطع دانست.

شایان ذکر است در پایان این همایش از خانواه معظم شهدای اصناف، اتحادیه های صنفی برتر و تولید کنندگان و صنعتگران فعال شهرستان تجلیل شد.آلبوم تصاویربه مناسبت روز ملی اصناف انجام شد: رونمایی از اپلیکیشن اتاق اصناف شهرستان توسط فرماندار پردیس

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 تير 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 68
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پردیس