تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 76977

قدردانی فرماندار اسلامشهر از تلاش ها و فعالیت های مدیران مراکز اقامتی- بهبودی معتادان

فرماندار اسلامشهر از تلاش ها و فعالیت های مدیران مراکز اقامتی- بهبودی معتادان قدردانی کرد و گفت: زحمات شبانه روزی شما برای کمک به ترک اعتیاد افرادی که در این بلای خانمان سوز گرفتار هستند، ارزشمند بوده و دارای اجر دنیوی و اخروی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه تعامل بین بخشی مسئولان ادارات و مدیران مراکز اقامتی- بهبودی معتادان به مواد مخدر سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: از جمله موضوعات مهمی که پس از ترک اعتیاد باید مورد توجه قرار گیرد، اشتغال افراد رهایی یافته از اعتیاد است.
وی افزود: بمنظور فراهم ساختن زمینه اشتغال برای افراد بهبود یافته از اعتیاد، بزودی جلسه ای با حضور مقامات استانی، اعضای کمیسیون و کارآفرینان در شرکت تولیدی تشک رویال آسایش برگزار می شود.
مرسلپور با بیان اینکه معاف بودن مراکز اقامتی –بهبودی از پرداخت مالیات از طریق دبیرخانه پیگیری می شود گفت: مراکز غیرمجاز نیز باید در اسرع وقت توسط اداره بهزیستی به فرماندهی انتظامی معرفی شوند تا نسبت به تعطیلی آنان اقدام گردد.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: جهت ساماندهی معتادان متجاهر، قرارداد مشمولان معتادان متجاهر و کارتن خواب، توسط شهرداری های اسلامشهر و احمدآباد مستوفی منعقد خواهد شد. همچنین بعد از تحویل معتادان متجاهر به مراکز اقامتی جهت درمان ، بیمارانی که دارای خانواده می باشند توسط مددکار اداره بهزیستی شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی نسبت به ترخیص آنها اقدام می شود.
وی افزود: بمنظور حل مسائل و مشکلات مراکز اقامتی-بهبودی و حمایت از افراد بهبود یافته از اعتیاد، جلسه با مدیران مراکز هر دو ماه یکبار در فرمانداری و با حضور فرماندار برگزار خواهد شد.
 
 
آلبوم تصاویرقدردانی فرماندار اسلامشهر از تلاش ها و فعالیت های مدیران مراکز اقامتی- بهبودی معتادان

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 70
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر