تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 76975

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:ضرورت اتخاذ سیاست واحد و یکپارچه در زمینه اتباع بیگانه

فرماندار اسلامشهر گفت: باید سیاستی واحد و یکپارچه در زمینه موضوعات مرتبط با اتباع بیگانه تدوین و ملاک عمل دستگاههای اجرایی قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در سومین جلسه ساماندهی امور اتباع بیگانه و مهاجرین خارجی شهرستان سخن می گفت افزود: ثبت نام از دانش آموزان اتباع بیگانه بنا بر آموزه های دینی و انسانی و حسب دستور مقام معظم رهبر ی (مدظله العالی) برای همه اتباع بیگانه مجاز و غیرمجاز بصورت رایگان انجام می شود و ما بنا نداریم مدارس و دانش آموزان اتباع و ایرانی را از هم تفکیک کنیم.
مرسلپور در ادامه با بیان اینکه آمار دقیقی از وضعیت اشتغال اتباع در شهرستان نداریم گفت: بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و... ممنوع است و در صورت بکارگیری اتباع بیگانه فاقد کارت صلاحیت مراتب به دستگاه قضایی اعلام شود.
وی تصریح کرد: بخشداریها و شهرداریها مکلفند با توجه به ضرورت ارائه مجوز دفن از سوی مدیریت شبکه بهداشت و درمان و پزشکی قانونی از دفن اتباع فاقد مجوز دفن خودداری نمایند و بخشداریها ضمن اعلام و انعکاس این موضوع به دهیاریها ، اقدام لازم را بعمل آورند در غیر این صورت دستگاه مسئول پاسخگو خواهد بود.
فرماندار اسلامشهر افزود: جهت تسهیل در امورات اتباع بیگانه و جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت در دفتر کفالت اسلامشهر، اقدامات لازم جهت راه اندازی شعبه دیگر دفتر کفالت در بخش چهاردانگه و احمد آباد مستوفی با همکاری بخشداریها و شهرداریها انجام خواهد شد.
 
 
آلبوم تصاویرفرماندار اسلامشهر عنوان کرد:ضرورت اتخاذ سیاست واحد و یکپارچه در زمینه اتباع بیگانه

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 70
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر