تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 76953

شهردار فرون آباد: برنامه ریزی و ارائه خدمات مناسب از شاخصه های اصلی شهرداری

شهردار فرون آباد در جلسه شورای اداری شهرداری گفت: برنامه ریزی و ارائه خدمات مناسب به شهروندان از شاخصه های اصلی شهرداری است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد کوروش میرزایی شهردار فرون آباد خواستار ارائه راهکار‌های مناسب و صحیح برای کاهش مشکلات عمرانی در شهر شد و افزود: برگزاری جلسات مستمر و همچنین سرکشی از طرح‌های عمرانی و پروژه‌های در دست اجرا می‌تواند به تسهیل در خدمات‌رسانی به شهروندان و افزایش رضایت‌مندی عمومی کمک کند.
وی با بیان اینکه شهرداری با وجود رکود اقتصادی و همچنین کاهش درآمد بدون وقفه در حال انجام پروژه های عمرانی جهت خدمات رسانی به شهروندان می باشد، عنوان کرد: امروز مجموعه ی مدیریت شهری در جهت پیشبرد اهداف جز به رضایت خاطر شهروندان نمی اندیشد و هیچ دلیل و توجیهی در خصوص کم کاری پرسنل وجود ندارد و باید سرعت فعالیت ها بیش از این شده و روند رو به رشد فعالیت ها بیشتر از اینها شود چرا که هدف ما ساختن و آبادکردن شهر است.
وی در پایان به بررسی نقاط ضعف و قوت پروژه های عمرانی و خدمات اداری پرداخت و تاکید کرد: باید برنامه ها و طرح ها در چارچوب مصوبات، بودجه سالیانه و مجوزات لازم صورت گیرد. 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 78