تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1398
کد 76707

اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بهارستان برگزار شد /خانجانی : سیاست مجریان انتخابات ، رعایت اصل بی طرفی کامل است

اولین جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شهرستان بهارستان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، این جلسه به ریاست مجتبی خانجانی سرپرست فرمانداری بهارستان و با حضور معاونین فرماندار ، بخشداران و مسئولان واحدهای فرمانداری در سالن جلسات شهیدرجایی فرمانداری برگزار شد .
سرپرست فرمانداری در این جلسه با بیان اینکه انتخابات در جمهوری اسلامی ایران مصداق بارز مردمسالاری و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش است گفت : در نظام اسلامی همه ارکان حکومت به طور مستقیم و غیرمستقیم با رای آزادانه  و انتخاب مردم برگزیده می شوند که در نوع خود بی نظیر است .
وی افزود : تعیین حق انتخاب از بزرگترین دستاوردها و ثمرات انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود و طی طی چهل سالی که از حیات طیبه انقلاب می گذرد  ، نزدیک به چهل انتخابات در کشور برگزار شده و تحت هیچ شرایطی حتی در سخت ترین و بحرانی ترین شرایط مانند جنگ تحمیلی انتخابات در کشور نه تنها تعطیل نشده بلکه حتی یک روز هم به تعویق نیفتاده است .
خانجانی با اشاره به برگزاری  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای  اسلامی و میان دوره ای  پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سال جاری ادامه داد : دوم اسفند ماه امسال نیز یک انتخابات مهم  و حساس را در پیش داریم که اولین انتخابات در گام دوم انقلاب است و از جهات بسیاری حایز اهمیت است .
سرپرست فرمانداری بهارستان بر بسترسازی برای مشارکت هرچه بیشتر مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت : سیاست ما به عنوان مجریان انتخابات ، رعایت  اصل بی طرفی کامل و اجرای مر قانون  و برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم است .
خانجانی خاطرنشان کرد : شیرین ترین و لذت بخش ترین لحظه برای ما زمانی است انتخابات به بهترین شکل و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود و همه اعضای ستاد انتخابات باید در این راستا تلاش کنند .


آلبوم تصاویراولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بهارستان برگزار شد /خانجانی : سیاست مجریان انتخابات ، رعایت اصل بی طرفی کامل است

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 289
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان