تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1398
کد 76702

تقی زاده: قرچک بار ترافیک جنوب شرق استان تهران را به دوش می کشد

معاون امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه باید معضل جاده قرچک تهران به طور جدی حل شود گفت: بار ترافیکی جنوب شرق استان تهران بر دوش جاده تهران قرچک است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محمد تقی زاده پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه بررسی مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان قرچک طی سخنانی اظهار داشت: بازدید از جاده های بین شهری و مواصلاتی استان به منظور بررسی دقیق مشکلات و اجرای راهکارهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در دستور کار است.

تقی زاده افزود: جاده تهران به قرچک از مسیرهای پرتردد و پرترافیک است که به طور جدی حل معضلات آن پیگیری می شود چرا که بار ترافیکی شهرستان های جنوب شرق استان تهران را به دوش می کشد.

وی با بیان اینکه کمربندی های شمالی و جنوبی قرچک، موضوع فراشهری و فرامنطقه‌ای است و فقط مختص این شهرستان نیست گفت: دستگاه‌های اجرایی برای حل مشکلات عمرانی به مدد یکدیگر بیایند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه یکی از اولویت های استانداری تهران، بازآفرینی بافت های ناکارآمد و فرسوده است افزود: بازآفرینی فضاهای شهری دارای مؤلفه های مختلف و موضوعات اقتصادی، عمرانی و اجتماعی در آن نهفته است.

گفتنی است که با حضور تقی زاده در شهرستان قرچک افتتاح سالن چندمنظوره بحران، افتتاح و بهره برداری از ۲ زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال در مساحت ۱۶۰۰ مترمربع و بازدید از محور مواصلاتی ری ورامین و بررسی مشکلات دوربرگردان‌های طالب آباد و مقیم آباد انجام شد.
آلبوم تصاویرتقی زاده: قرچک بار ترافیک جنوب شرق استان تهران را به دوش می کشد

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 221
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک