تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 76630

فرماندار قرچک:ایران خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در جهان است

فرماندار شهرستان قرچک گفت: ایران خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در جهان است؛ بطوریکه ترانزیت مواد مخدر اروپا را مختل کرده و در این مسیر شهدای زیادی تقدیم کرده ایم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه شورای فرعی هماهنگی مباره با مواد مخدر افزود: علیرغم تنگناهای مالی نظام، اما کشور ما در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته و در منطقه خاورمیانه و حتی جهان جزو معدود کشورهایی هستیم که در موضوع قاچاق و مبارزه اعتیاد شهدای زیادی داشته ایم.

وی عنوان کرد: سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و بسیج نیز اقدامات مثبتی در راستای مبارزه با مواد مخدر داشته و دارند که قابل تقدیر است و بخشی از بودجه کشور صرف این راه شده و این موضوع از جمله موفقیت های کشور محسوب می شود.

این مقام مسئول ادامه داد: با اینکه افغانستان در همسایگی کشور ماست اما با تمام توان مقابل قاچاق مواد مخدر ایستاده ایم ولی همچون سایر کشورها، جمعیتی از هموطنان دچار این معضل شده که برای رهایی آنان از چنگال این گرفتاری که به تعبیری یک بیماری محسوب می شود، دستورالعمل های کشوری و استانی ابلاغ شده و بر اساس وظیفه بایستی بر اساس آنها عمل کنیم.

خطیبی خواستار برگزاری جلست تخصصی و علمی در خصوص مبارزه با اعتیاد شد و همچنین به راهکارهای برگزاری بهتر جلسات و خروجی مناسب آنها اشاره کرد.

فرماندار قرچک یادآور شد: کمیته های چهارگانه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اعم از فرهنگی و پیشگیری، مقابله با عرضه، درمان و کاهش آسیب و توسعه مشارکت های مردمی باید مطابق سند ششم توسعه حرکت کرده و گام های ارزنده بردارند.
آلبوم تصاویرفرماندار قرچک:ایران خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در جهان است

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 26
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک