تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 76628

تأکید معاون فرماندار قرچک بر مدیریت آبیاری فضای سبز شهرستان

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک بر مدیریت آبیاری فضای سبز شهری و مصرف آب از سوی شهرک صنعتی و سایر صنایع تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران شهرستان قرچک به ریاست الله بخش حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضا با محوریت بررسی مشکلات افت فشار آب در برخی مناطق برگزار شد.

معاون فرماندار در این جلسه در خصوص اُفت فشار آب در سطح شهرستان که منجر به قطعی و کاهش فشار آب درون شبکه آبرسانی در برخی مناطق شهرستان شده بود، مواردی را مطرح کرد.

الله بخش حبیبی گفت: همه ادارات به ویژه اداره صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، شهرک صنعتی و شهرداری نسبت به انجام اطلاع رسانی از طریق امکانات موجود پیرامون مشوقهای در نظر گرفته شده توسط وزارت نیرو به منظور تغییر شیفت فعالیت اقدام کنند.

وی خواستار شد تا شهرداری قرچک از آبیاری فضای سبز در طول روز خودداری کرده و با استفاده از چاه های قانونی تحت اختیار نسبت به این امر اقدام کند.

این مسئول خواستار مدیریت آبیاری فضای سبز در شهرک صنعتی شد و گفت: شهرک صنعتی نیز باید هرچه سریعتر منبع تأمین آب شرب و آبیاری فضای سبز را با قید فوریت در دستور کار قرار دهد.

معاون فرماندار قرچک گفت: استفاده از آب چاه های شهرک صنعتی که دارای کیفیت نامطلوب بوده برای شرب ممنوع است و آبیاری فضای سبز شهرک صنعتی باید با استفاده از تانکرهای آب و از منابع آب چاه صورت پذیرد.

 وی همچنین تأکید کرد دهیاری های تابعه آبیاری فضاهای سبز را در طول انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار پیگیری تخصیص حق آبه شهرستان قرچک از آب سطح ماملو برابر دستور وزیر نیرو شد.

حبیبی خاطرنشان کرد: اجرای پروژه خط آبرسانی شهرک طلائیه توسط اداره آب و فاضلاب و پیمانکارهای مربوطه بدون وقفه و با سرعت تا اتمام عملیات پروژه مذکور ادامه یابد و تمامی دستگاها بر حسب نیاز، از جمله شهرداری قرچک در این خصوص هماری لازم را داشته باشند.
آلبوم تصاویرتأکید معاون فرماندار قرچک بر مدیریت آبیاری فضای سبز شهرستان

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 58
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک