تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 76625

دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در دماوند برگزار شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از برگزاری دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند، حسین اردلانی در این خصوص اظهار داشت: دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دماوند برگزار شد.

وی ادامه داد: تولید محصولات کشاورزی همگام با رشد جمعیت باید افزایش یابد که این امر باید با تبدیل کشاورزی ابتدایی و سنتی در مناطق به کشاورزی نوین صورت گیرد پس در راه رسیدن به این اهداف، باید امکاناتی فراهم آید تا کشاورزان بتوانند دستگاه های مورد نیاز خود را به سهولت تأمین کنند و با اتکا به روش های نوین و منطبق بر اصول علمی و فنی، تولیدات کشاورزی خود را افزایش دهند.

اردلان با تاکید بر اینکه شناخت و کاربرد تراکتور برای کشاورزان بسیار مهم است گفت: در این کارگاه کشاورزان با انواع تراکتورها، طرز کار آنها و متعلقات تراکتور و نیز لاستیک ها، سیستم هیدرولیک و طرق مختلف اتصال ادوات کشاورزی به تراکتور، طرز انتقال قدرت به ادوات کشاورزی به کمک وسایلی مانند محور تواندهی و پولی و دنده ها، همچنین مراقبت و نگهداری تراکتور به طور نظری و عملی آشنا می شوند و رانندگی با انواع تراکتور را آموزش دیدند.

در پایان این دوره و پس از آزمون به پذیرفته شدگان گواهینامه مهارتی اعطا شد.

آلبوم تصاویردوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در دماوند برگزار شد

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 خرداد 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 47
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری دماوند