تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 76600

نماینده مردم قدس، ملارد و شهریار در مجلس :نظارت بنیاد مسکن بر پروژه‌های روستایی کاهش پیدا کند

نماینده مردم قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد بنیاد مسکن در پروژه‌‌های روستایی گفت: نظارت بنیاد مسکن بر پروژه‌های روستایی باید کاهش پیدا کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سي و دومين نشست فصلي مديران كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري ها با حضور معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور، مهدي جمالي نژاد معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رئيس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،‌ محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و انوشيروان محسني بندپي استاندار تهران به میزبانی استانداری تهران در حال برگزاری است.
 
محمد محمودی شاه‌نشین با اشاره به لزوم توجه به روستاها اظهار داشت: روستاها از منابع عمومی و درآمد کشور باید بهره ببرند و شرایطی فراهم شود که مردم به سمت روستاها بروند.
 
وی بیان کرد: با اختصاص ارزش افزوده تا حدودی زمینه ارتقا فعالیت روستاها محقق شده و خوشبختانه این امر به خوبی پیش رفته است.
 
نماینده مردم قدس، ملارد و شهریار با انتقاد از عملکرد بنیاد مسکن بر پروژه‌‌های روستایی افزود: به عنوان نمایندگان حوزه روستایی گزارش خود را اعلام کنید و ما هم در مجلس تلاش می‌کنیم تا نظارت بنیاد مسکن بر پروژه‌های روستایی اعمال نشود.
 
محمودی شاه‌نشین با اشاره به لزوم حضور بانوان در شوراهای روستایی عنوان کرد: باید زمینه فعالیت بانوان در شوراهای روستایی فراهم شود همچنان که یک فرماندار خانم در استان تهران، دو بخشدار خانم در غرب استان تهران و چند نفر رؤسای ادارات هم از بانوان هستند.
 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 55