تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 76593

ستاد فرماندهی انتظامی ری از لحاظ تجهیزات و سازماندهی باید در شان این شهرستان باشد

فرماندار ویژه شهرستان ری تاکید کرد: ستاد فرماندهی شهرستان ری از لحاظ جایگاه، موقعیت ادارای، سازماندهی، تجهیزات و رتبه اداری باید در شان این شهرستان باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، احمد اسماعیلی‌راد روز سه شنبه در جلسه هماهنگی و اجرایی استقرار و ایجاد فرماندهی انتظامی مستقل شهرستان ری اظهار داشت: تبدیل سرکلانتری شهرستان ری به یک ستاد فرماندهی مقتدر با توجه به اینکه ری یک شهر استراتژیک و پر جمعیت در جنوب تهران است بسیار لازم و ضروری می باشد.
وی با بیان اینکه شهرستان ری در حدود 717 هزار نفر جمیعت ایرانی و 65 هزار نفر اتباع دارای مجوز و 130 هزار نفر اتباع بدون مجوز است تصریح کرد: ایجاد امنیت این جمعیت کار ساده ای نیست بلکه مستلزم برنامه ریزی، سازماندهی، کار شبانه روزی و تعهد مجموع نیروهای انتظامی و مسئولان شهری است.
اسماعیلی راد ادامه داد: ستاد فرماندهی شهرستان ری باید به صورت ویژه برای اتباع بیگانه بدون مجوز برنامه امنیتی مدون داشته باشد چرا که این افراد به دلیل نداشتن هویت مشخص و حس فرار از قانون می توانند مشکلات عدیده ای برای اهالی شهرستان ری داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه جانمایی ستاد فرماندهی شهرستان ری در زمینی به مساحت شش هکتار انجام شده است عنوان کرد: فرمانداری ویژه شهرستان ری مبلغ 30 میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز این ساختمان اختصاص داده است.
اسماعیلی راد افزود: ساختمان ستاد فرماندهی شهرستان ری بر اساس نظر کارشناسان ناجا و رعایت تمامی اصول مهندسی شهری به زودی ساخته خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز بیشتر کشورهای منطقه خاورمیانه درگیر آشوب و جنگ هستند اظهار داشت: خوشبختانه مردم ایران به لطف زحمات، برنامه ریزی و دلسوزی نیروهای نظامی و انتظامی از نعمت امنیت داخلی کشور برخورد دار هستند.
وی ادامه داد: امنیت و آسایش کشور در اثر رشادت و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی ایجاد شده است که با تمام محدودیت ها، کمبود امکانات و پایین بودن دستمزدها در داخل و خارج از کشور به وظیفه خود وفادار هستد.
لازم به ذکر است: جلسه هماهنگی و اجرایی استقرار و ایجاد فرماندهی انتظامی مستقل شهرستان ری با حضور احمد اسماعیلی‌راد فرماندار ویژه شهرستان ری، سردار مسعود مصدق معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی تهران بزرگ،سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، مهندس موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار، سرهنگ بهمنیاری سرکلانتر شهرری و جمعی از مسئولان فاتب در فرمانداری شهرستان ری برگزار شد.
آلبوم تصاویرستاد فرماندهی انتظامی ری از لحاظ تجهیزات و سازماندهی باید در شان این شهرستان باشد

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 خرداد 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 58
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری