تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 76541

تولیدکنندگان مصمم را حمایت می کنیم

فرماندار شهرستان دماوند گفت: هیچ مانعی در شهرستان برای تولید کنندگانی که با جدیت دنبال تحقق رونق تولید هستند وجود ندارد و قطعاً حمایت می شوند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مجید صفری روز سه شنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با هدف بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد، با اشاره به شعار سال و توجه ویژه به موضوع رونق تولید، اظهار داشت: در راستای تحقق این مهم و تقویت بخش تولید، این موضوع را در شهرستان دماوند به صورت جدی مورد توجه قرار دادیم.

وی با بیان اینکه نقش و جایگاه شرکت‌های صنعتی از اهمیت ویژه ای در تحقق شعار سال برخوردار است، خاطرنشان کرد: در این راستا در تلاش هستیم تا ناحیه صنعتی ۲ دماوند را با وجود همه مشکلاتی که در گذشته داشت، ساماندهی کنیم و اکنون در حال واگذاری قطعات زمین هستیم.

این مقام مسئول به اهمیت ساماندهی کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط محیط زیستی شهرستان، ساماندهی کارگاه‌های صنفی و آلاینده که خارج از محدوده شهرک‌های صنعتی فعالیت می‌کنند یک ضرورت است.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به اینکه برخی از صنایع مشمول قانون محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتر می‌شوند، افزود: تقویت شهرک‌های صنعتی می‌تواند بسیاری از مشکلات زیست محیطی و آلایندگی کارگاه‌ها را مدیریت کند.

وی با تاکید بر اهمیت اشتغال و رونق تولید، گفت: رفع مشکلات شهرک صنعتی ناحیه ۲ دماوند بیش از ۱۵ سال طول کشیده تا به این نقطه برسد که می‌توانیم با توجه به محدودیت‌های زیست محیطی شهرستان، به تقویت صنایع تبدیلی کمک کنیم و به سمت قطب کشاورزی شدن دماوند پیش رویم.

صفری گفت: هم اکنون بیش از ۵۰ کارگاه خارج از ناحیه صنعتی ۲ فعال هستند که لازم است علاوه بر فراهم سازی زمینه مناسب جهت انتقال این کارگاه‌ها به شهرک‌های صنعتی، واحدهای تولیدی نیمه فعال و غیر فعال را فعال کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه باید نگاه بروکراسی قدیم را تغییر داده و با نگاه دیگری به رونق تولید کمک کنیم، افزود: اگر تلاش نکنیم آسیب خواهیم دید و اگر تلاش کنیم تهدید دشمن به فرصت تبدیل خواهد شد.

آلبوم تصاویرتولیدکنندگان مصمم را حمایت می کنیم

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 خرداد 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 32
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری دماوند