تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 76476

بابایی، از اجرای نرم افزار ارزیابی اخبار شهرداری های استان تهران خبر داد

در دیدار شهردار و مسئول روابط عمومی شهرداری باقرشهر با مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران مطرح شد؛نگارش و اجرای نرم افزار ارزیابی اخبار شهرداری های استان تهران کلید خورد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، بابایی در این دیدار گفت: در چارچوب تعریف شده، نرم افزاری جهت ارزیابی اخبار شهرداری ها با تعریف چند جانبه کیفیتی و کمیتی به گراف ها و نمودارهایی می رسیم که مبرا از خطا و سلایق انسانی است. این تحلیل به صورت چند وجهی، آمار و اخبار شهرداری ها را تحلیل می‌کند و ضریب خطای آن میل به صفر دارد.

 امین بابایی انعکاس صحیح اخبار را یک رسالت خطیر برای روابط عمومی ها دانست و با استناد به منویات مقام معظم رهبری در راستای اهمیت اطلاع رسانی عملکردها گفت: همه ما در هر سطح خدمتی، برای مردم کار می‌کنیم و ارائه گزارش کار برای مسئول بالاتر که برای ما همان مردم هستند واجب است که وظیفه خطیر و مهم روابط عمومی هاست و ایشان باید با شفافیت عملکرد سازمان خود را به اطلاع مردم برسانند.

 مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران صداقت قلم را از خصیصه های واجب هر مدیر روابط عمومی دانست و از مسئولان روابط‌عمومی خواست بدون هیچ جهت‌گیری فردی انعکاس دهنده درست و کامل اخبار و اطلاعات سازمان های خود با اصحاب رسانه باشند تا امکان ارزیابی عملکرد سازمانشان توسط مردم مهیا باشد .

در این دیدار شهردار باقرشهر با اهدای لوح سپاس به امین بابایی از تاثیرگذاری وی در ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها و علمی کردن فعالیت آنها تقدیر کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 خرداد 1398
  • ساعت 15
  • توسط شهرداری باقرشهر
  • تعداد بازدید 99