تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 76399

احداث کارخانه تولید آب آشامیدنی در پیشوا عملیاتی شد

کلنگ احداث کارخانه تولید آب آشامیدنی با حضور محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در پیشوا به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، در این مراسم محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، حسین عباسی فرماندار پیشوا، معصومه پرندوار مدیرکل امور روستائی و شوراهای استانداری تهران و سایر مسئولان در این بازدیدها حضور داشتند.
 
حسین عباسی در حاشیه این آیین گفت: این طرح با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان از محل آورده سرمایه گذار و تسهیلات بانکی ظرف مدت شش ماه در اراضی روستای غیاث آباد واقع در جاده شهرک صنعتی پیشوا ساخته خواهد شد.
 
وی افزود: این کارخانه در زمینه تولید و بسته بندی آب آشامیدنی، آب گازدار، آب طعم دار و یخ بهداشتی فعالیت خواهد کرد.
 
فرماندار شهرستان پیشوا گفت: این کارخانه در زمینی به مساحت ۳۶ هزار متر مربع و زیربنای سه هزار متر مربع ایجاد و در فاز اول برای ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد داشت.
 
عباسی با اشاره به وضعیت صنعت و کشاورزی در شهرستان پیشوا گفت: استقرار صنایع تبدیلی و تکمیلی این بخش و صنایع غذایی در اولویت شهرک صنعتی این شهرستان قرار دارد.
 
وی افزود: شهرک صنعتی پیشوا با وجود برخورداری از زیرساخت های لازم تاکنون نتوانسته آن طور که باید، نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کند که این امر می تواند به دلیل دور بودن از مرکز و نیز عدم ارائه مشوق های لازم باشد.
 
این مقام مسئول تصریح کرد: در صورتی که محدودیت های شعاع ۱۲۰ کیلومتری از شهرک صنعتی پیشوا برداشته شود، سرمایه گذاران رغبت بیشتری برای حضور در این منطقه اقتصادی خواهند داشت.
 
آلبوم تصاویراحداث کارخانه تولید آب آشامیدنی در پیشوا عملیاتی شد

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 خرداد 1398
  • ساعت 10
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 87
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا