تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1398
کد 76005

ویژه انتخابات/انتخابات پرشور و سالم منجر به افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: با عنایت خداوند، با تجربه پیشکسوتان و انرژی و توان جوانان در کنار هم زیر نظر فرمانداری یک انتخابات پرشور، سالم و بدون هیچ حاشیه برگزار می کنیم که منجر به افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، سجاد برنجی در اولین جلسه هماهنگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: دهم آذر ماه سال جاری پروژه انتخابات به صورت کاملا رسمی آغاز می شود و هیئات اجرایی بعد از انتخاب معتمدین فعالیت خود را آغاز می کنند. 
وی با بیان اینکه حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات پیشانی انتخابات کشور است، افزود: تمام نگاه ها در ایام انتخابات به حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات خواهد بود لذا باید تلاش کنیم در ری که حوزه انتخابیه فرعی برای تهران است رای گیری پرشور و با سلامت برگزار شود و انتخابات ما در خور و شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد. 
برنجی با بیان اینکه امسال وضعیت حساسی در پیش داریم، گفت: دنیای استعمار تمام توان مادی خود را به کار گرفته تا کشور ما را به زانو دربیاورد آنها می خواهند با ملت ایران عناد بورزند چنانکه به صراحت اعلام می کنند انگیزه از این تحریم ها این است که مردم به خیابانها بیایند و رییس جمهور آمریکا نیز ملت ایران را تروریست می خواند. 
وی ادامه داد: همه دنیا چشم به انتخابات ما دوخته اند و اعتقاد دارند مشارکت مردم در انتخابات مجلس کم خواهد بود البته مشاور امنیت ملی رییس جمهور آمریکا سال گذشته گفته بود مردم ایران نمی توانند چهل سالگی انقلاب را جشن بگیرند اما همانگونه که در 22 بهمن 97 بزرگترین جشن انقلاب را برگزار کردیم در دوم اسفند 98 نیز انتخاباتی حماسی و پرشور برگزار خواهیم کرد. 
معاون سیاسی فرمانداری ری تاکید کرد: از هم اکنون باید زمینه های مختلف برای جلب مشارکت بیشتر مردم را فراهم کنیم و اعضای کمیته انتخابات به دور از هرگونه موضع گیری انتخاباتی و پرهیز از تفکر جناحی برای انتخابات سالم تلاش کنند. 
برنجی با اشاره به گسترش فضای مجازی عنوان کرد: برخی از رسانه ها به دنبال ایجاد جو انتخاباتی هستند و فضای سیاسی را متاثر می کنند لذا باید در ایام انتخابات برای حفظ امنیت روانی جامعه نیز تمهیدات لازم را اتخاذ کنیم. 
وی با بیان اینکه به احتمال زیاد امسال تعداد صندوق های رای در شهرستان را از 448 مورد که در دوره گذشته بود، افزایش می دهیم گفت: بخشداران فعالیت های انتخاباتی را رصد کنند و هرگونه سو استفاده از امکانات دولتی و تریبون های عمومی به نفع یک جریان خاص را سریع گزارش دهند. 
برنجی خاطرنشان کرد: با عنایت خداوند، با تجربه پیشکسوتان و انرژی و توان جوانان در کنار هم زیر نظر فرمانداری یک انتخابات پرشور، سالم و بدون هیچ حاشیه برگزار می کنیم که منجر به افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی شود.
آلبوم تصاویرویژه انتخابات/انتخابات پرشور و سالم منجر به افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 خرداد 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 179
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری