تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1398
کد 76004

ویژه انتخابات/برگزاری سالم مهمترین هدف ما در انتخابات است

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: مسئولان اجرایی با هرگونه تفکر و اندیشه حزبی و جناحی باید با کمال بی طرفی و امانتداری نسبت به برگزاری سلامت انتخابات و افزایش مشارکت مردم تلاش کنند.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: مسئولان اجرایی با هرگونه تفکر و اندیشه حزبی و جناحی باید با کمال بی طرفی و امانتداری نسبت به برگزاری سلامت انتخابات و افزایش مشارکت مردم تلاش کنند. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، احمد اسماعیلی‌راد در اولین جلسه هماهنگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: در دوره گذشته 448 صندوق اخذ رای در سطح شهرستان آرای مردم را دریافت کردند که امسال پیش بینی می شود تعدادی صندوق اضافه شود.
وی با اشاره به افزایش جمعیت شهرستان افزود: با توجه به اینکه در طی سالهای اخیر محلات جدیدی ایجاد شده و افرادی نیز در ساختمان های مسکن مهر سکونت کرده اند، لازم است تعدادی صندوق اضافه کنیم همچنین شعباتی که در دوره های گذشته بیش از هزار رای داشته اند شناسایی شود و در کنار اینها شعبات جدیدی ایجاد کنیم تا تعداد آرا به کمتر از هزار برسد و شمارش آسان شود. 
سرپرست فرمانداری ری با بیان اینکه شمارش بیش از هزار رای سخت است، تصریح کرد: هرچه تعداد شعبات بیشتر باشد تعداد آرا هر شعبه کم می شود لذا شمارش و اعلام نتیجه راحت تر خواهد بود. 
اسماعیلی‌راد ادامه داد: حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر 30نماینده دارد و با شهرهای دیگر متفاوت است بنابراین باید در همه امور و به ویژه در شمارش آرا دقت و حساسیت داشته باشیم. 
وی با تاکید بر سلامت انتخابات گفت: ما نمایندگان دولت برای برگزاری صحیح انتخابات هستیم؛ ملاک ما امانتداری است و هر رأیی که مردم در صندوق بریزند همان منعکس می شود زیرا سلامت انتخابات نشان از عملکرد دولت است.   
اسماعیلی‌راد خطاب به بخشداران گفت: از هم اکنون باید عوامل را انتخاب کنید و دقت داشته باشید که برای نمایندگان فرماندار افراد معتمد، توانمند و دارای قدرت مدیریت؛ برای بازرسی افراد تیزهوش؛ برای عوامل اجرایی افراد آرام، متین، صبور، امانتدار و با ادب انتخاب کنید. 
معاون استاندار تهران استفاده از معتمدان محلی و مورد تایید مردم را یکی از راه های جلب مشارکت مردم در انتخابات عنوان کرد و افزود: مردم باید بدانند که دولت و مجلس برآمده از رای آنان است و در روال انتخابات هیچگونه اعمال نظری نمی شود.
وی در پایان به برگزاری انتخابات پرشور تاکید کرد و افزود: ما مجری انتخابات هستیم و باید با ایجاد ذوق و شوق در شهرستان از هم اکنون زمینه های ایجاد انتخابات باشکوه و افزایش مشارکت را فراهم کنیم.
انتهای پیام/
آلبوم تصاویرویژه انتخابات/برگزاری سالم مهمترین هدف ما در انتخابات است

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 خرداد 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 174
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری