تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1398
کد 76001

ویژه انتخابات/مسئولان برای جلب مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند

معاون استاندار تهران و سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: بخشداران و مسئولان دخیل در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای خبرگان رهبری باید از هم اکنون به دنبال راه های جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری احمد اسماعیلی راد روز یکشنبه در اولین جلسه هماهنگی انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان ری اظهار داشت: امروز دشمنان با استفاده از دسیسه ها و توطئه های مختلف به دنبال کم رنگ کردن مشارکت مردم در انتخابات مجلس و میان دوره های خبرگان رهبری در اسفند ماه سال جاری هستند از همین رو باید عوامل اجرایی به دنبال مشارکت حداکثری مردم باشند.
وی استفاده از معتمدان محلی و مورد تایید مردم را یکی از راه های جلب مشارکت مردم در انتخابات عنوان کرد و افزود: مردم باید بدانند که دولت و مجلس برآمده از رای آنان است و در روال انتخابات هیچگونه اعمال نظری نمی شود.
اسماعیلی راد ادامه داد: مسئولان اجرایی شهرستان ری با هرگونه تفکر و اندیشه حزبی و جناحی باید با کمال بی طرفی و امانتداری در روند انتخابات عمل نمایند، رای مردم امانت بزرگی نزد مسئولان است.
وی افزود: تعداد صندوق های اخذ رای شهرستان باید بر اساس افزایش جمعیت و ایجاد محلات جدید مانند مسکن مهر در انتخابات آتی افزایش یابد.
اسماعیلی راد تاکید کرد: حوزه های انتخاباتی شهرستان ری حدالامکان به سیستم های رای گیری الکترونیک مجهر شوند تا روند رای گیری راحت تر انجام شود، در کنار شعبه هایی که بالای یک هزار رای دارند باید شعبه های اخذ رای دیگر در نظر گرفته شود تا روند شمارش آرا راحت تر باشد
 
آلبوم تصاویرویژه انتخابات/مسئولان برای جلب مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 خرداد 1398
  • ساعت 23
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 263
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری