تاریخ : سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
کد 74646

تاکید فرماندار اسلامشهر بر ضرورت رفع مشکلات مجتمع مسکونی جانبازان قائمیه

فرماندار اسلامشهر ضمن بازدید از مجتمع مسکونی 980 واحدی جانبازان شهرک قائمیه بر ضرورت رفع مسائل و مشکلات ساکنان این مجتمع مسکونی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این بازدید که تعدادی از جانبازان ساکن در این مجتمع نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور ضمن ابراز تاسف از وضعیت نامطلوب مجتمع مسکونی جانبازان اظهار داشت: با توجه به اینکه نزدیک 25درصد ساکنان این مجتمع را جانبازان عزیز تشکیل می دهند، مناسب سازی معابر، رسیدگی به فضای سبز و ترمیم آسفالت این مجتمع در اسرع وقت توسط شهرداری اسلامشهر انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: مجتمع 980 واحدی جانبازان در بلوک‌های چهار طبقه، 12 و 20 واحدی قریب به 15 سال پیش از سوی مسئولان وقت بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت مسکن و شهرسازی احداث شده و سرانه‌های عمومی و امکانات مورد نیاز ساکنان این مجتمع فراهم نشده است.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به فرسودگی برخی از واحدها و مشکلاتی که این امر برای ساکنان ایجاد کرده گفت: از تمامی ظرفیت های استانی و شهرستانی برای رسیدگی به مشکلات این مجتمع مسکونی استفاده خواهیم کرد.
همچنین فرماندار اسلامشهر در منزل یکی از جانبازان شیمیایی ساکن در مجتمع مسکونی جانبازان حضور یافت و ضمن دیدار و دلجویی از این جانباز سرافراز ابراز امیدواری کرد با اهتمام جدی مسئولان شهرستان بسیاری از مشکلات این مجتمع برطرف خواهد شد.

آلبوم تصاویرتاکید فرماندار اسلامشهر بر ضرورت رفع مشکلات مجتمع مسکونی جانبازان قائمیه

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 83
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر