تاریخ : سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
کد 74640

روابط عمومی ها سربازان خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمنان هستند

فرماندار شهرستان اسلامشهر با اشاره به جنگ روانی و رسانه ای دشمنان علیه ملت ایران در سالهای اخیر گفت: در شرایط فعلی روابط عمومی ها مسئولیت مضاعفی عهده دار بوده و سربازان خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمنان هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در نخستین جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان سخن می گفت، ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی و همچنین سالروز میلاد امام حسن(ع) اظهار داشت: روابط عمومی های ادارات و سازمانهای مختلف نقش کم نظیری در انتقال دو سویه پیام مردم و مسئولان به یکدیگر برعهده دارند.
وی تصریح کرد: انتقال پیام و سخن مردم به مسئولان و همچنین تشریح خدمات ارائه شده توسط ادارات و دستگاههای اجرائی به مردم از جمله مهمترین وظایف روابط عمومی ها بشمار می رود.
فرماندار اسلامشهر در ادامه به تشریح نقش و جایگاه روابط عمومی ها در ادوار مختلف پرداخت و گفت: در هشت سال دفاع مقدس نیز شاهد تلاش ها و زحمات واحد تبلیغات و روابط عمومی در جبهه بودیم که در ارتقاء روحیه رزمندگان بسیار موثر عمل می کرد.
وی با بیان اینکه در این روزها با همگانی شدن استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سرعت انتقال اخبار و رویدادها رشد فزاینده ای یافته افزود: در شرایط فعلی روابط عمومی ها می توانند با مدیریت صحیح بر اخبار و رصد و کنترل فضای مجازی، آرامش را در فضای روانی کشور حاکم کنند.
مرسلپور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت های کم نظیر شهرستان اسلامشهر در حوزه های مختلف بویژه در زمینه منابع و سرمایه انسانی تصریح کرد: بسیاری از پتانسیل های اسلامشهر پنهان و مغفول مانده و روابط عمومی ها می توانند در این زمینه و معرفی استعدادهای ویژه این شهرستان اقدامات اساسی انجام دهند.
وی بر ضرورت برگزاری مستمر جلسات شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان تاکید کرد و گفت: این شورا می تواند با اجرای برنامه های مختلف آموزشی و... جایگاه روابط عمومی ها در ادارات و دستگاههای اجرایی را ارتقاء دهد.
گفتنی است در پایان این جلسه احکام اعضای هیات رئیسه، بازرس و خزانه دار شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان به آنان اهدا شد.

 
آلبوم تصاویرروابط عمومی ها سربازان خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمنان هستند

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 86
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر