تاریخ : سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
کد 74609

ویژه انتخابات/ستاد امنیت انتخابات با تمام توان در کنار ستاد انتخابات استان تهران از آرای مردم صیانت می‌کند

رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران گفت: ستاد امنیت انتخابات استان تهران در راستای تسهیل در امر برگزاری انتخابات و صیانت از آرای مردم با تمام ظرفیت و توان خود در کنار ستاد انتخابات استان بوده و برنامه‌هایی خود را در این راستا دنبال می‌کند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، دومین جلسه ستاد انتخابات استان تهران، صبح امروز(سه شنبه) با حضور محسنی بندپی، استاندار تهران، حسن‌بیگی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و رئیس این ستاد، گودرزی، معاون امنیتی، انتظامی استاندار و رئیس ستاد امنیت انتخابات استان و سایر اعضا در محل استانداری تهران برگزار شد.

 حمیدرضا گودرزی، معاون امنیتی، انتظامی استاندار و رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان تهران در این جلسه، ضمن اشاره به اهمیت برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری، اظهار داشت: با دستور وزیر کشور، ستاد امنیت انتخابات در سه استان تهران، سیستان و بلوچستان و خوزستان که دارای معاونت امنیتی و انتظامی بودند، تشکیل شده و پیشبرد اقدامات آن بر اساس وظایف تعریف شده در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: ساز و کار اجرای اهداف و برنامه‌های ستاد امنیت انتخابات استان تهران در مغایرت یا موازی‌کاری با ستاد انتخابات استان نبوده و در چارچوب تدابیر استاندار محترم و سیاست‌هایی کلی انتخابات کشور و استان دنبال خواهد شد.

گودرزی تاکید داشت: ستاد امنیت انتخابات استان تهران در راستای تسهیل در امر برگزاری انتخابات و صیانت از آرای مردم با تمام ظرفیت و توان خود در کنار ستاد انتخابات استان بوده و برنامه‌هایی خود را در این راستا دنبال می‌کند.
 
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران تصریح کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری نیز بارها در فرمایشات خود بر لزوم مشارکت حداکثری در صحنه انتخابات تاکید داشته‌اند، همه باید در این راستا، کمر همت بسته و شرایط لازم را برای این مهم فراهم کنیم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
  • ساعت 12
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 154