جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398
کد 74107

فرماندار پاکدشت:حل مشكل كمربندي پاكدشت بايد در اولويت باشد

تمهیدی گفت: کمربندی شهرستان پاکدشت نیز یکی از مشکلات قابل توجه تردد در محور امام رضا علیه السلام و عبور و مرور از این شاهراه است که امیدواریم عملیات احداث آن در سال جاری با پیشرفت های قابل توجه تداوم یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،پنجاه و یکمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران با حضور رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت، محسنی بندپی استاندار تهران،قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار  در محل فرمانداری شهرستان پاکدشت برگزار شد.

تمهيدي فرماندار شهرستان پاکدشت در ابتدای این جلسه ضمن اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه اقتصادی در این شهرستان آن را دارای پتانسیل های عظیم اقتصادی و صنعتی دانسته و نیازمند اهتمام و توجه بیشتر قلمداد کرد.

وی افزود:یکی از مشکلات ما در شهرک‌های صنعتی سطح شهرستان پاکدشت مسئله تامین برق است. سال گذشته یک پست سیار انتقال برق با پیگیری استانداری تهران در منطقه شهرک صنعتی عباس آباد مستقر شده و عملیات برق رسانی به  ۳۰ کارخانه را محقق كرد. برای برطرف کردن کامل نیاز شهرک های صنعتی شهرستان پاکدشت به برق نیازمند پست انتقال ۴۰۰ کیلووات برق هستیم که متاسفانه این مسئله به دلیل کمبود اعتبارات همچنان معطل مانده است.

تمهیدی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مسائل مبتلابه در شهرستان پاکدشت بحث انتقال آب از سد ماملو است که امیدواریم با توجه و نگاه ویژه مسئولان استانی و ملی به این مسئله، شاهد حل مشکل آب در سطح شهرستان پاکدشت باشیم.

فرماندار شهرستان پاکدشت خاطرنشان کرد:مهمترین مشکل صاحبان صنایع در این شهرستان مالیات بر ارزش افزوده واحدهای تولیدی است که باید مورد بازنگری و نیاز سنجی قرار بگیرد. همچنین توسعه واحدهای تولیدی در برخی از مناطق از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست با موانعی روبرو شده و این مسئله بحث اشتغال در سطح شهرستان را با چالش هایی مواجه کرده است البته امیدواریم در آینده نزدیک شاهد حل مسئله نیز باشید.

تمهيدي در پایان تصریح کرد: کمربندی شهرستان پاکدشت نیز یکی از مشکلات قابل توجه تردد در محور امام رضا علیه السلام و عبور و مرور از این شاهراه است که امیدواریم عملیات احداث آن در سال جاری با پیشرفت های قابل توجه تداوم بیابد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398
  • ساعت 18
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 172