جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398
کد 74105

پیام تبریک استاندار تهران به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی

محسنی‌بندپی، فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را به اهالی عرصه روابط‌عمومی و رسانه تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی‌بندپی، استاندار تهران در پیامی، فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است؛ 

"بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم"

در مطلع دومین گام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، پنجمین دهه درخشش روابط‌عمومی‌ها را در کشور به نظاره نشسته‌ایم.
عصر حاضر، عصر ارتباطات و تعاملات گسترده جهانیان بوده و هر روزه شاهد بروز تحولات بنیادین و اساسی در حوزه‌های گوناگون هستیم. 
قدر مسلم این‌که، نام‌گذاری این روز خجسته به عنوان روز ارتباطات و روابط‌عمومی، خود مبین اهمیت و جایگاه ارزنده روابط‌عمومی‌ در عرصه آگاهی‌بخشی دوسویه به ارکان تصمیم‌گیر دستگاه‌ها و افکار عمومی است.
بدون تردید، روابط‌عمومی هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطیر و بی‌بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه‌های اجتماعی ایفاگر بوده و خواهند بود.
روابط‌عمومی هر دستگاه می‌تواند با بهره‌جویی از علم و دانش روز، نقش والایی را در امر داده پردازی از نیازهای جامعه و امکانات موجود، پیوند مستحکمی را ميان اهداف سازمانی با مطالبات بیرونی برقرار سازد.
اینجانب، فرارسیدن این روز فرخنده را به تمامی تلاش‌گران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی، روابط‌عمومی و رسانه در استان تهران و سراسر میهن عزیز اسلامی، تبریک و تهینت عرض کرده و برای فعالین ارجمند این عرصه در راستای ایفای وظایف و رسالت ذاتی‌شان، توفیق و فیروزمندی را از درگاه خداوند تبارک خواستارم.


انوشیروان محسنی‌بندپی
استاندار تهران
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398
  • ساعت 17
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 52