جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 74014

در نشست استاندار تهران و مسئولان امنیتی و انتظامی استانداری تهران مصوب شد: فروش بلیت بازی تیم های استقلال تهران و سپیدرود رشت الکترونیکی است

در نشستی با حضور استاندار تهران، معاون امنیتی و انتظامی استانداری، فرماندار تهران، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و جمعی از معاونان وزیر ورزش و جوانان مصوب شد؛ بلیت بازی هفته سی ام لیگ برتر بین تیم های استقلال تهران و سپید رود رشت، فردا شب در ورزشگاه آزادی تهران به طور کاملا الکترونیکی به فروش می رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، فردا شب( 26 اردیبهشت ماه) ساعت 21:30 دقیقه همزمان با هفته سی ام بیگ برتر هجدهم فوتبال ایران ،بازی استقلال تهران و سپیدرود رشت در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. براین اساس نشستی با حضور استاندار تهران برای تمهیدات برگزاری بازی و تامین امنیت و فروش بلیت مسابقه برگزار شد.

طبق مصوبات این نشست؛فروش این بازی به شکل کاملا الکترونیک انجام خواهد شد و جایگاه شمالی ورزشگاه در اختیار تماشاگران سپیدرود قرار بگیرد.

همچنین مقرر شد ؛ خدمات رسانی اتوبوس ها و فعالیت مترو در اطراف ورزشگاه  تا پس از پایان بازی ادامه داشته باشد و همه نیروها و خدمات برای تامین امنیت بازی تدارک دیده شود.

استاندار تهران در این نشست با تاکید بر اینکه ضروری است تا بلیت فروش های بازی ها در ورزشگاه آزادی شناسنامه دار شوند گفت: نیاز است زیرساخت های استادیوم آزادی بهسازی شود و صدا و سیما و گزارشگران در حفظ آرامش تماشاگران و ایجاد فضای آرام برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه آزادی نقش مهمی دارند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • ساعت 13
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 95