جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 74008

مشکل اساسی ما کمبود نیروی انسانی است

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل شهر تهران در جلسه ساماندهی نیروی انسانی منطقه 12، گفت: مشکل اساسی ما کمبود نیروی انسانی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل شهر تهران در جلسه ساماندهی نیروی انسانی منطقه 12، بیان داشت: هدف از شکل گیری این جلسات در مناطق آسیب شناسی، ساماندهی سال تحصیلی و بهینه سازی تراکم در مناطق عنوان کرد و افزود: مشکل اساسی ما کمبود نیروی انسانی است، به همین دلیل باید استفاده بهینه از نیرو نمائیم.
ابوالقاسم حدادی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل شهر تهران در جلسه ساماندهی  نیروی انسانی منطقه 12، بیان داشت: هدف از شکل گیری این جلسات در مناطق آسیب شناسی، ساماندهی سال تحصیلی و بهینه سازی تراکم در مناطق عنوان کرد و افزود: مشکل اساسی ما کمبود نیروی انسانی است، به همین دلیل باید استفاده بهینه از نیرو کنیم.
وی اظهار داشت: در مدارس خاص نیروهایی ابلاغ خوردند که در مدارس حضور ندارند و باید به مدارس دولتی برگردند و در صورت مازاد بودن، نیرو ابلاغ برای پژوهشسرا و ورزشگاه  زده شود.
حدادی گفت: در بحث ساماندهی باید نیروهای موجود را اول در کلاس درس و مدرسه و پس از آن در جاهای دیگر ابلاغ بزنیم.
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل شهر تهران تصریح کرد: در آمارها مشاهده شده است که مدارسی که منحل شده اند ابلاغ برای نیرو صادر می شود و این نکته را باید بدانیم که به دلیل عدم ورود نیرو در منطقه مشکلات حادتر است و مشکل هر منطقه از شهر تهران به هم مرتبط است.
انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 49
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران