جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 73969

مرتضایی:3000 متر از شبکه آبرسانی روستاهای پیشوا تعویض شد

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی پیشوا با اشاره به اختصاص بودجه دو میلیارد و 200 میلیون تومانی به شهرستان در سال 98، گفت: طی سال گذشته 3000 متر از شبکه آبرسانی روستاهای پیشوا تعویض شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، داود مرتضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعویض و نوسازی الکتروپمپ ها در مجتمع جامکاران، مجتمع طارند، مجتمع چالتاسیان، محمود آباد نو، یوسف رضا، سعید آباد، جلیل آباد و قلعه سین انجام شده و در فروردین ماه سال جاری چاه های جلیل آباد، چالتاسیان و اسلام آباد تعویض و مهندسی مجدد شد.
 
وی به تعویض شبکه در بخش مرکزی شهرستان پیشوا اشاره کرد و گفت: 3000 متر تعویض شبکه و نصب 318 فقره انشعاب در روستاهای سرگل، حبیب آباد، قشلاق یوسف رضا و عسگرآباد طی سال 97 صورت گرفته است.
 
رئیس اداره آبفار پیشوا به میزان اعتبارات اداره آبفار پیشوا در سال جدید اشاره کرد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته، بودجه دو میلیارد و 200 میلیون تومانی برای شهرستان پیشوا در سال 98 تصویب شده است که نسبت به جمعیت شهرستان رقم بسیار مناسبی است.
 
وی درخصوص توسعه شبکه آبرسانی روستاهای پیشوا گفت: خط انتقال مجتمع جامکاران به طول ۱۷۰۰ متر و خط انتقال قوئینک رخشانی به طول ۱۰۰ متر برای توسعه آبرسانی در روستاها انجام شده است.
 
خرید دو دستگاه دیزل ژنراتور برای اولین بار در پیشوا
 
مرتضایی با اشاره به خرید دو دستگاه دیزل ژنراتور جهت پیشگیری از وقفه در آبرسانی در زمان های قطع برق، گفت: تاکنون در پیشوا دیزل ژنراتور وجود نداشت و برای اولین بار در شهرستان با موافقت مدیران استان طی سال 97 دو دستگاه تحویل شد.
 
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیشوا در پایان گفت: مخزن های 1000 متر مکعبی روستاهای قلعه سین و سعید آباد که چندین سال بود ساخته شده اما وارد مدار نشده بودند با پیگیری های صورت گرفته ظرف یک ماه آینده با نصب تجهیزات وارد مدار خواهند شد که کمک شایانی در رفع مشکلات این روستاها خواهد داشت.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • ساعت 12
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 50
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا