جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 73929

رفع مشکلات دو شرکت و احداث نیروگاه برق و شهرک صنفی پوشاک با دستور استاندار  

احداث نیروگاه یکهزار مگاواتی در دشت ورامین برای تامین نیاز برق تهران، رفع مشکل شرکت روغن نباتی قو و رفع مشکلات احداث شهرک صنفی پوشاک خاوران  در جلسه رفع موانع سرمایه گذاری استان مصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد امامی امین معاون استاندار تهران گفت: چندین هزار کارگاه خیاطی در استان تهران وجود دارد که بسیاری از برندهای تقلبی در این کارگاه‌ها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: سال گذشته موضوع خوشه‌بندی کارگاه‌ها مطرح شد که از جمله آن کارگاه‌های تولید پوشاک بود یکی از مهم‌ترین مشکلات عدم تجمیع این صنوف است.

معاون استاندار تهران عنوان کرد: دو مکان برای فعالیت صنوف پوشاک در نظر گرفته شده که برای بخش دولتی در جاده قم و شهرک صنفی پوشاک در خاوران که به جهت نزدیکی به تهران شرایط مطلوب‌تری دارد و به دنبال احداث این شهرک هستیم که البته اولویت با بخش خصوصی است که به عنوان متولی کار را آغاز کنند.

همچنین محمد تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران نیز افزود: پیشنهاد می‌کنم کمیته‌ای مرکب از اداره کل راه و شهرسازی و معاونت عمرانی فرمانداری ری و شهرداری قیامدشت ظرف مدت یک هفته تشکیل و موضوع احداث شهرک صنفی پوشاک در منطقه خاوران بررسی و تعیین تکلیف شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در مورد احداث شهرک صنفی خاوران ابتدا باید بررسی شود کسانی که مجوز تأسیس پادگان در بخش خاوران دارند اساساً می‌توانند اقدام به تغییر کاربری و احداث شهرک صنفی پوشاک کنند که این موضوع در کمیته بررسی می‌شود.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • ساعت 09
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 33