جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 73925

مدیر هسته گزینش استانداری تهران: ملاک ما در امر گزینش، مرّ قانون و رعایت حقوق مردم است

متولی‌زاده گفت: ملاک هسته گزینش در استانداری تهران نص صریح قانون سیاست‌های هیات عالی گزینش بوده و همواره رعایت عدالت انصاف و حقوق مردم را مد نظر داریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ جلسه مشترک تیم بازرسی هیئت مرکزی گزینش وزارت کشور با مدیر کل هسته گزینش استانداری تهران برگزار شد.
 
محمد متولی‌زاده عضو و مدیر هسته گزینش استانداری تهران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در این جلسه اظهار داشت: در این نشست مشترک بحث پایش پرونده ها و ایرادات و موانع موجود در سطح استان تهران مورد رصد و رسیدگی اعضا قرار گرفت.
 
وی افزود: ملاک ما در هسته گزینش نص صریح قانون سیاست‌های هیات عالی گزینش بوده و همواره رعایت عدالت انصاف و حقوق مردم را مد نظر داریم.
 
مدیر هسته گزینش استانداری تهران خاطرنشان کرد: بر این اساس در کنار توجه به خطوط قرمز و رعایت آن همواره در تلاش هستیم تا موانع و ایرادات به وجود آمده را با مذاکرات ارشادی و نهایتا اخذ تعهد در سایه رویکردی مثبت و تعامل گرایانه مورد رسیدگی قرار دهیم.
 
متولی زاده تصریح کرد: نیروهای استانداری تهران و مجموعه وزارت کشور از نیروهای خدوم ارزشی و انقلابی در مجموعه نظام اداری کشور هستند و هسته گزینش همواره تدابیر امام خمینی رحمت الله علیه و هدایات مقام معظم رهبری را نصب العین اقدامات خود قرار داده است.
 
وی در پایان نیز عنوان داشت: بالغ بر ۸۰ درصد از نیروهای استان تهران و شهرداری های تابعه آن از نیروهای قراردادی هستند و پرونده آنها هر سال مورد پایش قرار میگیرد.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • ساعت 09
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 172