Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 29 فروردين 1398
کد 71670

رونق شهرک صنعتی علیدره مصداق رونق تولید است

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: رونق شهرک صنعتی علیدره و اجرای طرح توسعه آن مصداق رونق تولید است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه،"صابر پرنیان"مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با حضور در محل فرمانداری با " مهدی یوسفی جمارانی" دیدار و گفتگو کرد.
مهدی یوسفی جمارانی در این نشست گفت: افرادی که در سنگر تولید فعالیت میکنند خط مقدم جنگ اقتصادی هستند وحمایت از صنعتگران و کارآفرینان در راستای تسهیل فضای تولید از وظایف اصلی دولت است.
فرماندار فیروزکوه هدف از ایجاد شهرک صنعتی را تامین مجموعه امکانات مورد نیاز صنایع دانست و گفت: در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم صنعتگران بعنوان یاریگر دولت زمینه ساز اشتغال هستند که می بایست شرایط مناسبی را برای آنان فراهم کنیم.
وی گفت:شهرک صنعتي علیدره فرصتي مناسب براي سرمايه گذاران و توليدكنندگان كشور است و بايد هرچه سريع تر زيرساخت هاي لازم را در اين منطقه براي ترغيب كارآفرينان فراهم كرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: استقرار و ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در این شهرک رونق چشمگیری داشته اما زيرساخت هاي آن پاسخگوي اين حجم از متقاضيان نيست و مي طلبد كه نسبت به ايجاد پست برق ،‌ آبرساني، ايجاد راه دسترسي و بهبود بستر فيبرنوري و اينترنت اقدام جدي شود.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 50 واحد صنعتی در این شهرک صنعتی قرار دارند، گفت: از این تعداد حدود 3۰ واحد فعال و 23 واحد غیر فعال هستند.

 

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 29 فروردين 1398
  • ساعت 16
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 31
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری فیروزکوه