جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398
کد 71364

ناصربخت: نامگذاری هوشمندانه مقام معظم رهبری به نام سال "رونق تولید" فرصت خدمت به مردم است

فرماندار شهرستان قدس در جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: نامگذاری هوشمندانه مقام معظم رهبری با شعار سال رونق تولید، فرصت خدمت را برای ما مسوولین فراهم می کند تا با رهنمود های رهبری به شعار سال تحقق بخشیم.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ علی اصغر ناصربخت در این جلسه اظهار داشت: تحقق شعار سال و توجه داشتن به مطالبات مردم، نیازمند کار جهادی و تلاش بی وقفه است تا در هر شرایطی که هستیم؛ به دور از بازی های سیاسی و اختلاف سلیقه ها، تحقق نیاز های مردم را در اولویت کاری خود قرار دهیم.
 وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید نیز برخاسته از بطن مردم با تمام کاستی ها و مشکلات اقتصادی که کل کشور را دربر گرفته است، در سال جدید به دنبال گشایش مشکلات اقتصادی مردم خواهد بود که به فرموده مقام معظم رهبری: راه حل مشکل معیشت مردم" رونق تولید" است که این مهم نیز مورد توجه این فرمانداری قرار خواهد گرفت.
این مسوول در ادامه افزود: شهرستان قدس با توجه به دارا بودن ظرفیت های تولید و وجود صنایع بزرگ و کوچک نیازمند حمایت و رفع موانع تولید است که مسوولیت ما را سنگین تر می کندو با قوت بخشیدن به تحقق شعار سال به نام سال "رونق تولید" خدمات مطلوبی را می توانیم به مردم سهرستان قدس ارائه دهیم.
وی با بیان اینکه همه مسوولان با سیاست و تدابیر لازم باید برای حل مشکلات مردم تصمیم ساز باشند؛ خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهم که می تواند به رونق تولید و در نهایت رونق اقتصادی جامعه و خانواده ها کمک کند، مبارزه با قاچاق کالا و ارز است که این مهم نیز باید در راس امور متولیان امر باشد.
 ناصربخت از مشکلات موجود صنایع منطقه را نوسان بازار ارز و نقدینگی اعلام کرد و اظهار داشت: گرچه شرایط کسب و کار و فعالیت تولیدکننده ها در منطقه وجود دارد و با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهند اما اگرنتوانند تعادلی بین گردش مالی و نقدینگی ایجاد کنند؛ قدر مسلم دچار بحران مالی و ورشکستگی خواهند شد.
 این مقام عالی دولت در شهرستان قدس در پایان تصریح کرد: ادامه روند بحران مالی و کاهش میزان تولید به افزایش بیکاری و تعطیلی صنایع ختم می شود و با تمام توان تمام قد برای حمایت همه جانبه از تولید کنندگان ایستاده ایم
 
  
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 فروردين 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 13
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس