تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398
کد 71331

سند برنامه ششم توسعه استان تهران در دستور کار اجرا قرار گرفت

سند برنامه ششم توسعه استان تهران با ابلاغ رسمی استاندار در کلیه دستگاههای اجرایی در دستور کار اجرا قرار گرفت.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران محمود وفایی نژاد رئیس اداره برنامه و بودجه جذب سرمایه و توسعه منابع با اعلام خبر بالا گفت: با ابلاغ رسمی استاندار تهران سند برنامه ششم توسعه در مرحله اجرا قرار گرفت که برنامه های اداره کل راه و شهرسازی نیز در حوزه های معاونت مهندسی و ساخت، معماری و شهرسازی، مسکن و بازآفرینی شهری  تا سال 1400 برنامه ریزی  شده است و اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در تدوین سند برنامه ششم توسعه استان تهران ضعفهای اسناد قبلی برطرف شده است افزود: عمده ضعف های اسناد گذشته این بود که آن اسناد و برنامه های قبلی بعد از طرح و مصوب شدن به دلیل نبود برنامه و برش اجرایی دستگاهها به مرحله اجرا نمی رسید اما هم اکنون در برنامه ششم توسعه قابلیت عملیاتی و برش شهرستانی تحقق یافته است و تمامی دستگاهها و ادارات مطابق با وظیفه خود می بایست در تمامی شهرستانهای استان برنامه مصوب و عملیاتی کنند.
وفایی نژاد تصریح کرد: این برنامه به شکل پروژه محور و عملیاتی است و پیش بینی می شود تا پایان آن بتوان تمام اهداف مورد نظر را محقق کرد. همچنین اجرای این سند در تنظیم بودجه پیشنهادی راه و شهرسازی استان تهران بلافاصله پس از ابلاغ آغاز شده است.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 فروردين 1398
  • ساعت 11
  • توسط راه و شهرسازی
  • تعداد بازدید 21