تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398
کد 71325

پیش بینی اجرای هزارهکتار گلخانه در سال ۹۸

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به هدف گذاری اجرای هزارهکتار گلخانه در استان تهران در سال ۹۸ اظهار داشت: درسالی که به نام رونق تولید مزین شده باید تلاش جدی صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، اولین جلسه ستاد توسعه کشت های گلخانه وقارچ استان درسال ۹۸ به ریاست رییس سازمان و باحضورمعاون بهبود تولیدات گیاهی استان، مدیران شهرستان ها و سایر اعضا برگزار شد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با تاکید برتلاش جدی درسالی که به نام رونق تولید مزین شده، گفت: استان تهران در سال گذشته با اجرای ۳۱۰هکتار گلخانه موفق به کسب رتبه نخست توسعه گلخانه ها در سطح کشور شد.
وی با اشاره به هدف گذاری اجرای هزارهکتار گلخانه در استان تهران در سال ۹۸ اظهار داشت: امکانات تسهیلاتی مختلفی از سوی بانک کشاورزی و سایر بانک های عامل برای متقاضیان احداث گلخانه فراهم شده است که سرمایه گذران برای تکمیل طرح های خود می توانند از این فرصت ها استفاده کنند.
ذوالفقاری خواستار کمک درحد توان کمک های سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به سیل زدگان اخیر شد.
روند اجرای پروژه عظیم حصارگلی، تامین نهاده های دامی مورد نیاز، توجه جدی به پهنه بندی و مبارزه با سن از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 فروردين 1398
  • ساعت 11
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 14