تاریخ : يکشنبه 25 فروردين 1398
کد 71229

تحویل محموله ۸میلیاردی ملارد به ستاد بحران مستقر در دشت آزادگان

فرماندار ملارد از تحویل محموله ۸ میلیارد ریالی این شهرستان به ستاد مدیریت بحران استان تهران مستقر در دشت آزادگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد،  توکلی کجانی  از تحویل محموله ۸ میلیارد ریالی این شهرستان به ستاد مدیریت بحران استان تهران مستقر در دشت آزادگان خبر داد و اظهار داشت: با دستور استاندار تهران مبنی بر نیاز شهرستان دشت آزادگان به وسایل سرمایشی نظیر پنکه ظرف ۲۴ ساعت آینده محموله‌ای حاوی پنکه و پشه بند از شهرستان ملارد به این منطقه ارسال خواهد شد.

توکلی کجانی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر در کشور نیاز به همبستگی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود افزود: در راستای تاکید محسنی بندپی استاندار تهران مبنی بر سرکشی و امدادرسانی به روستاهای محصور در آب شهرستان دشت آزادگان این بازدید میدانی با همراهی امامی امین معاون استاندار و نماینده فرمانداران استان تهران از روستاهای محصور در سیلاب آزادی و چوبینان از توابع سوسنگرد صورت گرفته است.

نماینده فرمانداران تهران در خوزستان با اشاره به اینکه امدادرسانی و ارائه کمک‌های فنی به مناطق حادثه خیز دشت آزادگان در اولویت قرار دارد بیان داشت: هم اکنون همه عوامل و دستگاه‌های استان تهران در دشت آزادگان حسب دستور استاندار فعال هستند و سیل بندها در حال تقویت است.

وی اظهار داشت: امکاناتی که مردم تهران ارسال می‌کنند از طریق نمایندگی فرمانداری‌ها و به دست نیروهای هلال احمر در میان مردم توزیع می‌شود لذا شهروندان استان تهران می‌توانند اقلام مورد نیاز اعلام شده مردم را که از سوی استانداری اطلاع رسانی شده، تهیه و به پایگاه‌های هلال احمر تحویل دهند تا سریع‌تر به دست سیل زدگان برسد.

آلبوم تصاویرتحویل محموله ۸میلیاردی ملارد به ستاد بحران مستقر در دشت آزادگان

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 فروردين 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 31
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ملارد