Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 26 اسفند 1397
کد 70047

دیدار نماینده مردم تهران ، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با مسئولین بخش خاوران و شهر قیامدشت

سید فرید موسوی نماینده مردم تهران، ری ، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بخشدار خاوران ، شهردار و دبیر شورای شهر قیامدشت ، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش خاوران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری خاوران ، بخشدار خاوران در این دیدار ضمن تشکر از حضور دکتر سید فرید موسوی در بخش خاوران براي چندمين بارافزود : رفع مشکلات بخش خاوران نیازمند پیگیری جدی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی می باشد .

حسن بابایی تصریح کرد : بخش خاوران با مشکلات متعددی روبرو است از جمله این مشکلات می توان به دخالت های شهرداری تهران درمحدوده قانوني بخش خاوران، لزوم تغيير پهنه محیط زیست كه منجر به توقف رشد و توسعه روستاها شده است و مديريت دوگانه در روستاها که مشکلات را چند برابر کرده است اشاره نمود.

نماینده عالی دولت در بخش خاوران با اشاره به حضور غیر قانونی شهرداری تهران در محدوده بخش خاوران تاکید کرد : این موضوع باید سریعا حل گردد چرا که باعث ایجاد دوگانگی و سرگردانی مردم در این بخش شده است و قانون صراحت داردکه شهرداری تهران حق دخالت و ورود به بخش و شهرستان ديگري  را ندارد

سید فرید موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی با تایید مشکلات مطرح شده در بخش خاوران افزود : متاسفانه بدلیل ناهماهنگی های موجود بین دستگاههای دولتی و برخی قوانین دست و پا گیر حل برخی مشکلات سالها به طول می انجامد.

موسوی به دخالت های شهرداری تهران در محدوده شهرستان ری نیز اشاره کرد و گفت : یک تیم کارشناسی را برای این منظور تشکیل داده ایم و بزودی نتایج خوبی در این زمینه حاصل خواهد شد و ما سعی میکنیم در سال ۹۸ اثری از شهرداری تهران در محدوده شهرستان ری مشاهده نکنیم.

نماینده مردم تهران ادامه داد: در ارتباط با مشکلات موجود در خصوص طرح های هادی روستاهای این استان نیز جلسات متعددی برگزار شده است و ما به طور جد پیگیر این موضوع هستیم چرا که معتقدیم مردم حاشیه تهران نباید چوب غفلت ما را بخورند

در این جلسه حاضرین به بیان مشکلات موجود در بخش خاران پرداختند و پاسخ نماینده مردم تهران را دریافت کردند.

از نکات بسیار جالب این دیدار می توان به پیگیری لحظه ای دکتر سیدفرید موسوی اشاره کرد که سریعا برای پیگیری مشکلات با مدیر کل مربوطه تماس حاصل میکردند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 اسفند 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 10
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری