پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 9 آذر 1393
کد 6991

ملکوتی خواه:رسیدگی به مشکلات مردم از اولویت های کاری مجموعه فرمانداری و دیگر ادارات است

فرماندار پیشوا گفت:ملاقات مردمی فاصله بین دولت و مردم را کاهش می دهد و دولتمردان این ارتباط بی واسطه را حفظ کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع ،رسانی استانداری تهران  برنامه ملاقات مردمی فرماندار با حضور جمعی از مردم برگزار شد، در این دیدار شهروندان مسائل و مشکلات خود را ابراز داشته و فرماندار نیز دستورات لازم را برای رسیدگی به مطالبات آنها صادر کرد .

در این ملاقات فرماندار ضمن بررسی مشکلات مردم راهکارهای قانونی را ارائه و موارد را پس از بررسی و کارشناسی برای رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داد .

ملکوتی خواه بیان داشت : مسئولیت پذیری، پاسخگویی و حرکت بر اساس قوانین و معیارهای قانونی و شنیدن مشکلات مردم و حل آنها برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار  است.

نماینده دولت در شهرستان پیشوا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص خدمت به مردم و حل مشکلات آنان گفت:  ما  در سایه دینداری و مردم داری به گونه ای حرکت خواهیم کرد تا بتوانیم رضایت مردم که همان رضایت خداوند است را بدست آوریم.

 وی بیان داشت: رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم از اولویت های کاری مجموعه فرمانداری و دیگر ادارات است که باید بطور جدی در دستور کار مسئولان قرار گیرد تا هر کس با امید به این مجموعه پا می گذارد با رضایت خارج شود.

فرماندار پیشوا خاطر نشان کرد: برنامه ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی است که به واسطه آن فاصله بین دولت و مردم کاهش میابد و دولتمردان باید ارتباط بی واسطه خود را با مردم حفظ کنند .

 

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 آذر 1393
  • ساعت 08
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 132