Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 8 آذر 1393
کد 6985

محمودي فرد: تحقق سیاست‌های توسعه و عمرانی دولت در دماوند اولويت دارد

فرماندار دماوند گفت: درصدد هستیم تا سیاست‌هایی که دولت در راستای توسعه و همچنین ایجاد شرایط مناسب امنیتی داشته است در این شهرستان محقق سازیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،ناصر محمودی‌فرد در آیین معارفه معاون جدید سیاسی انتظامی فرماندار دماوند در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، با بیان اینکه دماوند رنج زیادی در بحث جابه‌جایی‌های مدیریتی کشیده است، اظهار کرد: این موضوع باعث کاستی‌ها و توسعه پیدا نکردن شهرستان دماوند شده بود و عارضه زیادی را به همراه داشته است.

وی با بیان اینکه این موضوع آسیب‌ها و شرایط زیان‌باری را طی هشت سال گذشته برای شهرستان دماوند به همراه داشته است، افزود: عمده‌ترین مشکل دماوند جذب نکردن امکانات لازم بوده است و این شهرستان با تمدن می‌توانست توسعه متوازنی را داشته باشد.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه با اقدامات روزمرگی که در امور مدیریتی وجود داشت، کارهای کلان مورد غفلت قرار گرفته است، تصریح کرد: آنچه برای دولت تدبیر و امید پس از بر عهده گرفتن مسئولیتش در کشور مهم به حساب می‌آمد، ثبات مدیریت در کارها بوده است.

محمودی‌فرد با بیان اینکه دولت سعی کرده است تا در مسیری گام بردارد که ثبات در مدیریت کارها وجود داشته باشد، تصریح کرد: اگر در کارهای خود ثبات لازم را داشته باشیم می‌توانیم اهداف و سیاست‌های کلان را به خوبی اجرا کنیم؛ قطعاً با نبود ثبات لازم نمی‌توان اهداف دولت را محقق ساخت.

وی با بیان اینکه شهرستان دماوند جایگاه ویژه‌ای دارد و مدیران آن باید در راستای سیاست‌های اعتدالی حرکت کنند، گفت: باید بتوانیم با توجه به موقعیت‌های مناسبی که شهرستان دماوند در زمینه‌های مذهبی، تاریخی، اجتماعی و سیاست دارد، توسعه آن را دوچندان کنیم.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه با همین ویژگی‌ها بوده که دولت تدبیر و امید مدیران خود را انتخاب و تقسیم‌بندی کرده است، ادامه داد: دولت به ثبات و اعتدال می‌اندیشد و این پارامترهای اساسی در سیاست‌گذاری‌های آن مطرح بوده است.

محمودی‌فرد با بیان اینکه یکسال از مدیریت جدید فرمانداری دماوند می‌گذرد و طی این مدت فراز و نشیب‌های زیادی در این شهرستان وجود داشته است، افزود: سعی کردیم تا سیاست‌هایی که دولت در جهت توسعه، عمرانی و آبادانی و همچنین ایجاد شرایط مناسب امنیتی داشته است را در شهرستان دماوند محقق سازیم.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم تا سیاست‌های کلان در شهرستان دماوند اجرایی شود، تصریح کرد: ما خود را مصون از مشکلات ندانسته‌ایم، اما سعی کردیم در جهت منابع توسعه و پیشرفت شهرستان دماوند گام برداریم و آنچه منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلان دولت بوده را اجرایی کنیم.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه آنچه برای این شهرستان مهم به حساب می‌آید، توجه به کارهای مدیریتی بوده است، اضافه کرد: تاکنون همدلی، تعامل و همچنین اجرای سیاست‌های دولت به عنوان محور کارهای ما بوده است.

محمودی‌فرد با بیان اینکه امیدواریم شاهد ارتقای جایگاه شهرستان دماوند باشیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم این موضوع را با همدلی و تعامل در بین مدیران شهرستان دماوند محقق سازیم.


  • نوشته شده
  • در شنبه 8 آذر 1393
  • ساعت 04
  • تعداد بازدید 138