تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 69802

نشست صمیمی استاندار تهران با فرزندان شاهد شاغل در استانداری تهران و فرماندار ی ها

انوشیروان محسنی بندپی اظهار داشت: امروز عظمت انقلاب اسلامی و پیشرفت های کشور مرهون خون شهدای سرافراز و ایثارگران است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در یک نشست صمیمی به مناسبت 22 اسفند ماه "روز بزرگداشت شهدا" با فرزندان معظم شهدا شاغل در استانداری و فرمانداریهای تابعه دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار تهران آسایش و امنیت ایران اسلامی را از برکت ایثارگری ها و جانفشانی های شهدا دانست و گفت: امروز هرچه در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی پیشرفت کرده‌ایم همه مدیون خون شهدا است که عزیزترین سرمایه خودشان را نثار تداوم انقلاب کرده‌اند.

محسنی بندپی با اشاره به فرهنگ ایثارگری و شهادت عنوان داشت: اثر بخشی فرهنگ ایثار و شهادت در انقلاب اسلامی ایران الگوی مناسبی برای کشورهای دیگر می‌باشد و کشورهای مسلمان منطقه با همین الگو توانسته اند در مقابل کشورهای زورگو و مستکبر مقاومت را پیشه بگیرند و از کشور خود دفاع کنند.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه ایستادگی و آزادگی در مقابل استکبار از خصوصیات فرهنگ شهادت است گفت: مردم کشور عزیز ایران با بهره گیری و بهره مندی ازاین ایثارگری‌ها و با رهبری مقام معظم رهبری سرفرازانه در مقابل همه توطعه های استکبار جهانی ایستادگی کرده و خواهد کرد.

انوشیروان محسنی بندپی در پایان اظهار داشت: امروز عظمت انقلاب اسلامی و پیشرفت های کشور مرهون خون شهدای سرافراز و ایثارگران است./1108
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • ساعت 15
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 75