Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 8 آذر 1393
کد 6980

مزار شهدای پاکدشت با حضور فرماندار عطر افشانی و گلباران شد

مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس پاکدشت با حضور فرماندار پاکدشت ، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران ، نماینده مردم در مجلس، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و جمعی از مسئولین عطر افشانی و گلباران شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، در این آیین معنوی فرماندار، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران ، نماینده مردم در مجلس فرمانده سپاه پاکدشت و جمعی از مسوولان محلی، ،نیروهای  نظامی و انتظامی، اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران پاکدشت حضور داشتند.

فرماندار پاکدشت درسخنانی در این حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره یاد امام راحل و شهدا و تبریک به مناسبت هفته بسیج اظهارکرد : وقتی امام در سال 58 بسیج مستضعفان را بنیان گزاری کرد ایران هنوزدرگیر جنگ و 8 سال دفاع مقدس نبود و این بیانگر عمق نگاه و تفکر حضرت امام(ره)  بود

نماینده دولت در شهرستان تصریح کرد: این انقلاب به واسطه دلاورمردی شیرمردان بسیجی ایستاده است تا ما راست قامت در مقابل دنیا بایستیم. امروزهر چه داریم از بسیج و تفکر بسیجی است  و افزود : امروز همه ما در این مکان مقدس جمع شده ایم تا به ساحت نورانی کسانی که خون پاکشان را در راه اعتلای نظام  مقدس جمهوری اسلامی هدیه کرده اند ادای احترام کنیم.

رئیس ستاد هفته  بسیج  شهرستان تصریح کرد: امروز به برکت و پشتوانه خون بهای این عزیزان ایران اسلامی سرافراز و سربلند در جهان پر تلاطم ایستاده  است و همچون کوه استواری مایه دلگرمی و قوت قلب مستضعفان جهان شده است .

شایان ذکر است  شهرستان پاکدشت بیش از 450 شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.  • نوشته شده
  • در شنبه 8 آذر 1393
  • ساعت 04
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 121