تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 69760

برگزاری کلاس آموزش آمادگی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال

شهردار فرون آباد از برگزاری کلاس آموزش آمادگی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال ویژه مدارس سطح شهر توسط واحد آتش نشانی شهرداری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی شهردار فرون آباد در این خصوص بیان داشت: با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی و فرا رسیدن آخرین چهارشنبه سال، برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با حوادث ناگوار پیش آمده و پیشگیری از حوادث احتمالی، کلاس آموزشی ویژه مدارس سطح شهر توسط واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایمنی در بین دانش آموزان و کاهش خسارات جانی و مالی از اهداف اصلی برگزاری این برنامه آموزشی در آستانه چهارشنبه آخر سال است، افزود: این دوره های آموزشی در مدارس سطح شهر در حال برگزاری است.
وی در خاتمه اظهار داشت: چهارشنبه آخر سال یکی از پرخطرترین روزها در به وجود آمدن حوادث سوختگی است و لازم است شهروندان در روزهای پایانی سال که منتهی به چهارشنبه‌سوری می‌شود، از قرار دادن اشیاء و مواد قابل اشتعال به خصوص ظروف مایعات سریع‌الاشتعال در محل روباز و غیرمسقف خودداری کنند چرا که پرتاب فشفشه و افتادن آن بر روی این مواد موجب بروز آتش‌سوزی‌های بزرگ خواهد شد.
 @newsfronabad
www.ferunabad.ir
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 170