تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 69759

جزئیات سومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان تهران

سومین شورای راهبری توسعه مدیریت استان تهران با حضور محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، سومین جلسه «شورای راهبری توسعه مدیریت استان تهران»، با حضور "محسنی بندپی" استاندار تهران، "نعمت اله ترکی" رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، "مرتضی رضایی" مدیرکل ارتباطات استان، "فرزانه دهنادی"مدیر کل اقتصاد و دارایی استان تهران، و جمعی دیگر از اعضای شورای راهبری در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد.

در این جلسه، موضوع طرح میز خدمت و سنجش رضایتمندی مردم از دستگاه های اجرایی ملی، استانی و شهرستانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین ترکی در این جلسه، محورهای مهمی درباره فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سال 97  و طرح های میز خدمت، سنجش میزان رضایت ارباب رجوع، وضعیت حقوق شهروندی و طرح عفاف و حجاب در ادارات استان ارائه کرد.

مدیران دستگاه های اجرایی در این جلسه نظرات خود را بیان کردند و در پایان استاندار تهران با تاکید بر اجرای دقیق مصوبات شورا، توصیه کرد: مدیران دستگاه های اجرایی و همه همکاران نسبت به انجام فرآیند ارزیابی طرح های میز خدمت و رضایت ارباب رجوع اهتمام ویژه ای داشته باشند.

لازم به ذکر است؛ در این طرح رضایتمندی مردم از 48 دستگاه اجرایی ملی و استانی در تهران و شهرستان ها مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • ساعت 09
  • توسط سازمان مدیریت
  • تعداد بازدید 43