تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 69703

شهردار فرون آباد: شهروندان هر چه سریعتر نسبت به دریافت معاینه فنی خودروی خود اقدام کنند

شهردار فرون آباد با توجه به روزهای پایانی سال و آغاز سفرهای نوروزی گفت: شهروندان هر چه سریعتر نسبت به دریافت معاینه فنی خودروی خود اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی شهردار فرون آباد افزود: مرکز مکانیزه معاینه فنی ویژه خودروهای سبک شهرداری واقع در بلوار امام رضا (ع) ( جاده خاوران ) در حال انجام فعالیت می باشد.
وی با اشاره به اینکه سلامت خودرو، امنیت را برای راننده و سرنشینان به همراه دارد و ضرورت دارد راننده از صحت و امنیت خودرو خویش اطمینان حاصل کند، اضافه کرد: شهروندانی که تاکنون نسبت به دریافت معاینه فنی اقدام نکرده اند و یا معاینه فنی آنها در حال اتمام است هر چه سریعتر به این مرکز مراجعه تا از ازدحام در روزهای پایانی سال جلوگیری شود.
وی تست های قابل انجام در این مرکز را تست مخزن CNG، تست های ظاهری و تست مکانیزه با دستگاه عنوان کرد و بیان داشت: تست ظاهری بدنه، تست ترمز، تست کمک فنر و سیستم تعلیق، تست آلایندگی، نور چراغ ها و ... از جمله خدمات به شهروندان می باشد و این مرکز به سامانه یکپارچه معاینه فنی کشوری(سیمفا) متصل و مجهز به دوربین پلاک خوان می باشد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 اسفند 1397
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 185