تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 69656

صادقی: مباحث انرژی و محیط زیست بعنوان چالش حیاتی و اساسی در کشور و دنیا مطرح است

ششمین نشست سالانه روسا و مدیران حوزه HSEE  مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور سید شریف حسینی معاون امور حقوقی مجلس و استانهای وزارت صنعت،معدن وتجارت و یار احمدی مدیرکل دفتر بهداشت، ایمنی ، محیط زیست و انرژی وزارت متبوع برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران یداله صادقی در این نشست گفت: نگاه ما به مقوله HSEE مانند اهمیت و جایگاه بهره وری در سازمان است . قبل از هر گامی باید فرهنگ ایمنی و بهداشت در دستگاه جا بیافتد که اگر بتوانیم فرهنگ آن را نهادینه کنیم می توانیم به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم .

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تصریح کرد: همه ما به آثار زیان بار مشکلات زیست محیطی آشنا هستیم باید در فعالیتهای صنعتی و تولیدی این مولفه مورد توجه ویژه قرار گیرد چون جان و سلامتی انسان ها ارزش والایی دارد.

وی با تاکید بر این که مباحث انرژی و محیط زیست بعنوان چالش حیاتی و انسانی در کشور و دنیا مطرح است افزود: امیدواریم با برگزاری این همایش ها و ابلاغ سیاست های کلان حوزه HSEE توسط مقام عالی وزارت صمت بتوانیم وظایف خود را دراین خصوص به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم.
لازم به ذکر است سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران برای دومین سال پیاپی شایسته کسب عنوان" سازمان برگزیده پیشرو در حوزه HSEE شناخته شد.
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 اسفند 1397
  • ساعت 08
  • توسط صنعت و معدن استان
  • تعداد بازدید 50