تاریخ : يکشنبه 19 اسفند 1397
کد 69561

يوسفي جماراني :در سال ۹۷ وحدت و همدلی مسئولین فيروزكوه ارتقاء پیدا کرد

فرماندار فیروزکوه در نشست منطقه ای معاونین و مدیران کل حوزه سیاسی استانداری تهران :در سال ۹۷ وحدت و همدلی مسئولین شهرستان ارتقاء پیدا کرد.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، يوسفي جماراني در اين نشست گفت: در فرمانداری فیروزکوه با راهبردهایی همچون حفظ و تقویت آرامش سیاسی و ایجاد زمینه حضور فعال احزاب و گروه های سیاسی، افزایش مشارکت اجتماعی و نشاط عمومی و حفظ وحدت و همدلی فعالیت نمودیم

وي افزود:با تقویت ظرفیت های گردشگری تلاش نمودیم، اشتغالزایی بر مبنای ظرفیت های شهرستان را دنبال نماییم.

يوسفي جماراني با اشاره به اينكه فيروزكوه امن ترین شهرستان استان تهران است، تصريح كرد:
 در سال ۹۷ وحدت و همدلی مسئولین شهرستان ارتقاء پیدا کرد و  در جلسات متعدد با اقشار مختلف مردم، شوراهای اسلامی، دهیاران و نشست های منطقه ای در دهستان ها و روستاها، فعالین سیاسی و اجتماعی، بانوان و جوانان از مشورت های مردم برای توسعه شهرستان بهره گرفتیم.

 به گفته فرماندار فيروزكوه؛جوانان شهرستان با تشکیل شورای مشورتی در ذیل ۶ کارگروه در فرآیندهای تصمیم سازی شهرستان در کارگروه های اداری شهرستان با ارائه ایده ها و نظرات، مشارکت فعال دارند.

وي ادامه داد: اجرای هفته فرهنگی و برنامه جامعه ایمن از جمله موضوعاتی بود که در شهرستان در سال ۹۷، اقدام و انجام شده است.

فرماندار فيروزكوه عنوان كرد:در حوزه بانوان طرح تاب آوری اجتماعی برای زنان سرپرست خانوار، معرفی زنان سرپرست خانوار برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی، تقویت بانوان در حوزه دانش اقتصادی با برگزاری دوره های آموزشی از جمله برنامه های اجرا شده در سال ۹۷ است./١١٠٨
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 اسفند 1397
  • ساعت 18
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 70