تاریخ : چهارشنبه 15 اسفند 1397
کد 69293

با ساخت دومین مدرسه در سال 97 سرانه و فضای آموزشی روستای قمصر ارتقاع یافت

اسماعیل آقاخانی و محمود مالمیر دهیار و رئیس شورای اسلامی قمصر از روند پیشرفت عملیات ساختمان دومین مدرسه روستا در سال 97 بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر ، اسماعیل آقاخانی دهیار و محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی به منظور پیگیری روند پیشرفت عملیات ساختمان دومین مدرسه در روستا ، از پروژه مذکور بازدید کردند.

دهیار قمصر در این بازدید با اشاره به بالا بردن سطح فضای آموزش در روستای قمصر با ساخت این مدارس افزود :مدرسه هشت کلاسه  پس از پیگیری های مکرر مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر در کنار  مدرسه  16 کلاس خیرساز دکتر رزاقی در خیابان ولیعصر (عج) در فضایی به مساحت حدود دو هزار متر مربع در حال احداث میباشدکه انشاالله در سال تحصیلی جدید به بهربرداری خواهد رسید.

محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی قمصر یکی از مهمترین نیازهای پیشرفت و توسعه در هر جامعه را توجه به مباحث علمی و آموزشی و تقویت آموزش و پرورش دانست و افزود :لازمه تحقق این موضوع داشتن برنامه ریزی و تبیین چشم انداز در انجام فعالیتها است .

مالمیر استاندارد سازی مدارس و پیگیری مسائل مربوط به تجهیز فضاهای آموزشی را از جمله اولویت های مهم  دانست و گفت: خیرین بدون هیچ چشم داشتی و تنها برای رضایت خداوند متعال و اعتلای ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف وارد عرصه فعالیت میشوند و نقش آنان بر هیچ کس پوشیده نیست .

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر  و  دریافت  آخرین  اخبار دهیاری می توانند  به  سایت این  دهیاری به  آدرسhttp://www.dehyari-ghamsar.ir/ مراجعه  و  یا  با  شماره تلفن  56527626 تماس بگیرند.

در کانال خبری سروش به آدرس  http://sapp.ir/dehyarighamsar  همراه ما باشید
 
 
آلبوم تصاویربا ساخت دومین مدرسه در سال 97 سرانه و فضای آموزشی روستای قمصر ارتقاع یافت

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 اسفند 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 10
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری