تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397
کد 67768

فرماندار پیشوا: شهدا کانون اتحاد ملت ایران هستند

فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت الگوبرداری از سیره شهدا، گفت: شهدا کانون اتحاد ملت ایران هستند و باید ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در یادواره هفتاد و پنج شهید بخش جلیل آباد ضمن تقدیر از دست اندرکاران و بانیان این یادواره، اظهار داشت: برگزاری یادواره برای شهدا به منظور زنده نگه داشتن یاد این عزیزان اقدام کوچکی است برای ایفای وظیفه سنگینی که در قبال حافظان و مدافعان گلگون کفن انقلاب اسلامی داریم.

وی با بیان اینکه مردم ایران سعادت پیروی از مکتب تشیع را دارند، افزود: شیعیان شهادت را غایت و سعادت بشر می دانند و امیدوارم خداوند متعال پایان حیات ما را شهادت در راه خود قرار دهد.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه شهادت در مکتب اهل بیت و تشیع، فوز و رستگاری عظیمی است، تصریح کرد: شهدای ما توفیق پیدا کردند تا در مکتب انقلاب و امام به این سعادت نائل شوند.

وی با تأکید بر ضرورت الگوبرداری از سیره شهدا، گفت: آنچه شهدا را متمایز می کند، ایمان و نوع رفتار و سلوک آنهاست و همین باعث شد تا خداوند شیرینی شهادت را به آنها چشانده و این رستگاری بزرگ را نصیبشان کند. 

عباسی با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، بیان کرد: امیدوارم به برکت خون شهدا، انقلاب اسلامی ایران همچنان تداوم داشته باشد و سال ها و قرن های متمادی، مردم کشورمان سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به جشن و سرور و شادی بنشینند. 

فرماندار شهرستان پیشوا به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت وظیفه شناسی در میان آحاد جامعه و مسئولان اشاره کرد و گفت: هر فردی در هر موقعیت و جایگاهی که قرار دارد، باید وظیفه شناس بوده و به تکالیف خود عمل کند. 

وی با بیان اینکه امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و این رسالت همه ماست، افزود: امام، شهدا، انقلاب و رهبری محور و کانون اتحاد ملت ایران هستند و باید ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

عباسی با اشاره به اینکه باید قدردان انقلاب و شهدا باشیم، گفت: این قدردانی باید عملی باشد که یکی از نمودهای آن حضور گسترده در راهپیمایی است تا وظیفه خود را ادا کرده و قرابت خود را با انقلاب نشان دهیم و با حضور پررنگ در جشن انقلاب، سیلی محکمی به دشمنان بزنیم.
آلبوم تصاویرفرماندار پیشوا: شهدا کانون اتحاد ملت ایران هستند

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 بهمن 1397
  • ساعت 11
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 23
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا