تاریخ : دوشنبه 22 بهمن 1397
کد 67684

استاندار تهران:مردم با حضور در راهپيمايي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي وحدت خود را به جهانيان نشان دادند

محسني بندپي گفت:آنچه امروز شاهديم حضور آگاهانه و حماسي مردم در تجديد بيعت با آرمان امام (ره)و لبيك به رهبري داهيانه مقام معظم رهبري است.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، انوشيروان محسني بندپي، استاندار تهران در حاشيه مراسم راهپيمايي ٢٢ بهمن ماه و جشن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در جمع خبرنگاران با بيان اينكه انقلاب اسلامي ايران پس از چهل سال با اقتدار بيشتر به آرمان هاي خود ادامه مي دهد گفت:اين انقلاب بر پايه مقاومت ،ظلم ستيزي و استكبارستيزي در چهل سال قبل به بركت انديشه هاي  امام خميني(ره)،خون شهدا و رهبري داهيانه مقام معظم رهبري اقتدار يافته است.

وي افزود: در شرايط كنوني نظام مقدس جمهوري اسلامي با وجود همه توطئه ها روز به روز مقاوم تر است و تلاش مي شود تا مردم خوب،آگاه و هميشه در صحنه از عدالت و رفاه اجتماعي بيشتر بهره مند شوند.

 

استاندار تهران با تاكيد براينكه مردم با حضور در راهپيمايي ٢٢ بهمن وحدت خود را نشان مي دهند تصريح كرد:آنچه امروز شاهديم حضور آگاهانه و حماسي مردم در تجديد بيعت با آرمان امام (ره)و لبيك به رهبري داهيانه مقام معظم رهبري است.

 

محسني بند پي گفت: مردم با حضور خود در شرايط كنوني كه توطئه هاي دشمنان شدت بيشتري دارد نشان مي دهند با وحدت دشمني را بي اثر مي كنند.

 

وي در پايان افزود: مسئولان همواره در ميان مردم اند و در تصميم گيري ها براي رفع مشكلات مردم و برقراري عدالت و رفاه اجتماعي براي همه اقشار جامعه با تكيه بر ظرفيت هاي قانوني تلاش مي كنند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 بهمن 1397
  • ساعت 12
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 59