تاریخ : دوشنبه 22 بهمن 1397
کد 67678

استاندار تهران:با افتخار اعلام می‌کنیم؛ امن‌ترین کشور دنیا هستیم

محسنی بندپی گفت:اگر امنیت و آرامشی داشته و اعتمادی از سوی مردم داریم، این مهم مرهون نیروهای امنیتی کشور و نیروی انتظامی است. از همین رو با افتخار اعلام می‌کنیم که امن‌ترین کشور دنیا هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جلسه هماهنگی و ارائه گزارش برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص راهپیمایی عظیم بیست و دوم بهمن ماه صبح امروز با حضور سردار سلیمانی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کل کشور، محسنی بندپی استاندار تهران، سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، فرهادی فرماندار تهران و جمعی از مسئولان دستگاه ها در مقر فرماندهی راهور ناجا برگزار شد.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی  اظهار داشت:  این انقلاب به برکت  راهبری مدبرانه امام راحل، ایثار و از خودگذشتگی ملت فهیم و غیور ایران  و در ادامه نیز با تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری  امروز به مرز بلوغ و چهل سالگی عمر بابرکت خود رسیده است .

وی افزود: امروز به برکت انقلاب  اسلامی امنیت و اقتدار و بالندگی در کشور داریم که در عرصه بین المللی زبانزد بوده و مایه مباهات و افتخار است.

مقام عالی دولت در استان تهران گفت: نیروی انتظامی در حفاظت از کیان انقلاب و حراست از جان و مال و ناموس ملت کارنامه پرافتخاری از خود بر جای گذاشته که همه به این کارنامه می بالیم.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد: آنچه همواره باور قلبی من بوده و از گذشته حتی در تریبون مجلس هم به آن تاکید داشته‌ام، این بوده که اگر امنیت و آرامشی داشته و اعتمادی از سوی مردم داریم، این مهم مرهون نیروهای امنیتی کشور و نیروی انتظامی است. از همین رو با افتخار اعلام می‌کنیم که امن‌ترین کشور دنیا هستیم.

استاندار تهران تصریح کرد: باید به آرمان‌های امام(ره) وفادار مانده و شرایطی را فراهیم کنیم که فشارهای اقتصادی که شاهد آن هستیم، هزینه‌ای بر مردم تحمیل نکند.

وی در پایان نیز خاطرنشان کرد: امیدوارم مثل همیشه مقتدر و سرافراز تحت تدابیر مقام معظم رهبری شاهد ایستادگی برابر استکبار جهانی بوده و قرن‌ها شاهد تداوم انقلاب پربرکت اسلامی باشیم.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 بهمن 1397
  • ساعت 10
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 70