تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 67567

افتتاح پروژه های کشاورزی شهرستان تهران به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران از افتتاح ۴ پروژه بخش کشاورزی و دامی شهرستان تهران همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور جمعی از مسئولان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، ۴ پروژه بخش کشاورزی و دامی شهرستان تهران همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران با بیان اینکه این طرح ها شامل ۳ پروژه آبیاری تحت فشار و ۱ پروژه در زمینه شیلات بود، گفت: سرمایه گذاری انجام شده در این طرح ها بالغ بر ۶ میلیارد ریال است که ازمحل اعتبارات پروژه های تملک دارائی سرمایه ای و آورده شخصی تامین اعتبار شده است.

برادری افزود: در روز سوم از ایام دهه فجر، پروژه خط لوله انتقال آب در روستای وردیج از توابع بخش کن این شهرستان در زمینی به مساحت هزار و ۷۰۰ متر مربع افتتاح شد.

وی ادامه داد: در روز ششم ایام الله دهه فجر نیز پروژه آبیاری تحت فشار روستای تلیسه و خط لوله انتقال آب روستای قلعه نوحاج موسی از توابع بخش آفتاب به ترتیب به مساحت ۱۲ هکتار و ۲هزار و ۸۰۰ مترمربع، و پروژه استخر دو منظوره ماهیان سرد آبی در محل روستای پلایین بخش آفتاب این شهرستان به بهره برداری رسید.

مدیر جهاد کشاورزی همچنین افزود: با بهره برداری از این پروژه ها، زمینه اشتغالزایی برای ۹ نفر به طور مستقیم و ۱۷ نفر به صورت غیرمستقیم فراهم شده است.

 

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • ساعت 10
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 24