تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 67450

افتتاح بلوارآیت الله هاشمی رفسنجانی در شهرستان ملارد

عصر روز پنج شنبه 18 بهمن مصادف با پنجمین روز از ایام الله دهه فجر، بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران،ری و تجریش، توآهن معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، توکلی کجانی فرماندار، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه، محمودی نماینده مردم شریف حوزه مشق و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم افتتاح و بهره برداری رسید.
 توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در افتتاح این بلوار گفت: نام گذاری این بلوار با تصمیم مسئولان شهرستان ملارد به نام آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام نامگذاری شد. وی افزود: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در طول عمر  با برکت خود خدمات شایانی را به مردم ایران اسلامی نمودند. وی افزود: مرحوم هاشمی یاردیرین امام و مقام معظم رهبری همیشه در کنار مردم بوده و خدمت کردن به مردم را دوست می داشت. فرماندار ملارد با بیان اینکه نام هاشمی در تاریخ همیشه زنده خواهد ماند گفت: نام گذاری این بلوار  به نام آن مرحوم قطره ای در مقابل خدمات ارزشمند حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی می باشد.
بر اساس این گزارش این بلوار به طول یک هزار 750 متر در دولاین کندرو و تندرو  به بهره برداری رسید.  
گفتنی است پیش از این تنها مسیر دسترسی شمال به جنوب شهر ملارد و همچنین شهرهای فردیس و کرج به محور چیتگر بلوار رسول اکرم(ص) بود که با بهره برداری از بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی دسترسی ساکنین مارلیک و سرآسیاب به محور چیتگر و بخش صفادشت و بالعکس به مدت 15 دقیقه کاهش یافته و رفت وآمد انها تسهیل یافت.آلبوم تصاویرافتتاح بلوارآیت الله هاشمی رفسنجانی در شهرستان ملارد

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 بهمن 1397
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 56
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ملارد