تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 67446

رفع مشکل شهرک های صنعتی ورامین در اولویت قرار دارد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت : با توجه به نیاز شهرستان های جنوب شرق استان تهران به فرصت های شغلی پایدار ، رفع مشکلات شهرک های صنعتی ورامین در اولویت قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، صابر پرنیان  در دیدار با فرماندار شهرستان ورامین گفت: رفع مشکلات شهرک های صنعتی استان تهران از اولویت ویژه ای برخوردار است و نباید اجازه داد که حتی یک واحد تولیدی به دلیل مشکلاتی که می توان با استفاده از ظرفیت داخلی برطرف کرد، تعطیل شود.
وی افزود: هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی وجود ندارد که نتوان آن را با کار جهادی مسئولان برطرف کرد و این مهم محقق نمی شود جز این که سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب عملیاتی و اجرایی شود.
وی تصریح کرد: مدیران شهرک های صنعتی استان تهران باید میزکار خود را داخل واحدهای صنعتی دایر کنند تا از نزدیک مسائل و مشکلات را رصد کرده و با همفکری با صاحبان صنایع این مسائل و مشکلات را برطرف کنند.
پرنیان افزود: تولید کننده باید برای ادامه فعالیت خود، به آینده امیدوار باشد و این امید تنها در سایه حضور مدیران در صحنه و تلاش و همت مسئولانه تمامی افراد محقق می شود.
وی گفت: شرکت شهرک های صنعتی استان تهران تلاش دارد تا در سایه تأمین زیرساخت های مورد نیاز تولید، از ظرفیت اساتید و صاحبان اندیشه در آگاهی بخشی به جامعه تولید کننده پیشگام بوده و آنان را در رفع مسائل و مشکلات اداری و توسعه علمی یاری رساند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران افزود: صاحبان صنایع و صنعتگران استان تهران بسیار جلوتر از مدیران حرکت می کنند و یقینا می توان با حمایت و بستر سازی مناسب، موجبات افزایش میزان تولید را فراهم کرد.
وی با اشاره به مسائل و مشکلات صاحبان صنایع و شهرک های صنعتی جنوب شرق تهران گفت: نگاه مدیران به شهرک های صنعتی جنوب شرق تهران با توجه به نیازی که این مناطق به اشتغال دارند ویژه است و تلاش می شود تا وضعیت شهرک های صنعتی قرچک، سالاریه، چرمشهر،خیرآباد و شهید ملاآقایی ورامین و شهرک صنعتی پیشوا در تولید ارتقاء پیدا کند.
پرنیان گفت: امروز شهرک صنعتی قرچک، یکی از مناطق صنعتی پویا و فعال در کشور است که به واسطه نگاه ویژه دولت توانسته بسیاری از واحدهای صنعتی و صنفی را در خود جای دهد.
 
آلبوم تصاویررفع مشکل شهرک های صنعتی ورامین در اولویت قرار دارد

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 بهمن 1397
  • ساعت 18
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 41
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ورامین